KONKURSAS BAIGTAS. Dalyvauk Deichmann atrankoje ir tapk PANELĖS viršelio veidu!

Laimėtoja yra - Enrika Matuzaitė. Daugelis iš mūsų nuo pat vaikystės svajojome kada nors puikuotis savo atvaizdu ant žurnalo viršelio. Svajonės taip ir lieka svajonėmis? Tikrai ne! Dalyvauk išskirtinėje atrankoje bei sužibėk ant PANELĖS vasaros sezono, NR. 2 viršelio kartu su kitomis žinomomis merginomis.

Jei ryte atsikėlusi pirmiausi peržvelgi ne laikraščius, o mados žurnalus, seki mados tendencijas, galbūt net rašai apie madą, mėgsti eksperimentuoti su apranga, nebijai ryškių spalvų, esi drąsi, komunikabili ir viešame Instagram profilyje turi daugiau nei 1000 sekėjų, skaityk toliau!


Ieškome merginos, kuri norėtų pasidalinti savo įžvalgomis apie gyvenseną, laisvalaikį, stilių PANELĖS žurnale bei sudalyvauti viršelio fotosesijoje su Lietuvos stiliaus bei grožio blogerėmis.


Tavęs laukia ne tik smagi viršelio fotosesija, žinomumas, bet ir galimybė rašyti į DEICHMANN SHOELOVE blogą. Tai šansas ne tik pasidalinti savo mintimis apie madą, bet ir išvysti savo vardą šalia tokių garsių mūsų šalies stiliaus blogerių kaip Inga Šmigelskytė, Darja Tupčaja, Vikė Malašauskaitė, Viktorija Šaulytė ir kitų. Blogo nuorodą rasi ČIA.


Kartu su tavimi viršelio fotosesijoje dalyvaus dar 3 garsios merginos, puikiai atpažįstamos iš socialinių tinklų, iš kurių galėsi pasisemti ne tik žinių apie karščiausias mados, grožio bei socialinių tinklų tendencijas, bet ir puikios nuotaikos! Fotosesijos metu tavęs lauks profesionalaus stilisto parinkti drabužiai ir patyrusių vizažo bei šukuosenų meistrų sukurtas įvaizdis. Tau tik reikės būti drąsiai ir nepamiršti šypsenos namuose!


Dar viena gera žinia - fotosesijos nuotraukas bei savo stiliaus istoriją rasi ne tik Panelės, bet ir Cosmopolitan žurnale. Tavęs laukia įsitraukimas į dviejų žurnalų kūrimo procesą, o tai reiškia, jog skirtingų žurnalų auditorijos turės galimybę susipažinti su tavimi. Verta pasistengti, tiesa?


Fotosesija bus organizuojama balandžio gale, tad tuo laikotarpiu nekurk jokių svarbių planų! Panelės žurnalas su viršelio fotosesija pasirodys birželio pradžioje, tad visą vasaros sezoną galėsi regėti savo atvaizdą žurnale visose spaudos platinimo vietose. Cosmopolitan žurnalą prekyboje taip pat išvysi birželio pradžioje.


Atrankos sąlygos labai paprastos - tau tereikia užpildyti anketą, kurioje turi nurodyti savo vardą, pavardę, amžių, miestą, el. paštą, tel. numerį, sekėjų skaičių Instagram kanale ir pridėti savo „Instagram” profilio pavadinimą (pvz. @streettrends).


Primename, jog dalyvauti gali tik merginos, turinčios viešą Instagram profilį!


Konkursas vyks iki balandžio 16 d.


Registruokis jau dabar arba paragink savo draugę!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis