KONKURSAS BAIGTAS. Įstok į balandžio mėnesio knygų klubą ir laimėk nuotykingas knygas!

Elizabeth Craft, Shea Olsen - „Gėlė“ laimėjo Karina Tylingo, J. K. Rowling - „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti. Originalus scenarijus“ laimėjo Aneta Jaglinska, Sabaa Tahir - „Deglas naktyje“ laimėjo Greta Jankauskaitė. Balandžio mėnuo pranašauja ne tik puikų orą, bet ir pavasario atostogas, per kuomet turėsi marias laiko perskaityti įdomias knygas. Kaip ir kiekvieną mėnesį, kviečiame įstoti į PANELĖS knygų klubą bei laimėti nuotykingas knygas - šį kartą jų yra trys. Visos jos be galo skirtingos, tačiau tikrai patiks toms, kurios geros knygos neįsivaizduoja be įtraukiančios istorijos.

Elizabeth Craft, Shea Olsen - Gėlė


PASIAUKOJIMAS. MEILĖ. TROŠKIMAI... KARTAIS TURI BŪTI PASIRUOŠĘS PAAUKOTI VISKĄ
Štai ko aš visuomet siekiau:

– būti pirmūne savo klasėje;

– daryti viską, kad močiutė manimi didžiuotųsi;

– o svarbiausia, troškau įrodyti, kad galiu pasiekti tai, ko visa mano šeima neįstengė – įstoti į Stanfordo universitetą.

Mano mama ir sesuo per daug rūpinosi nereikšmingais ir tuščiais dalykais, tarsi apsėstos ieškojo meilės tol, kol iš rankų išleido savo ateitį. Ir kol galiausiai prarado viską.

Stebėdama jų gyvenimą pažadėjau sau, kad jokiam vaikinui neleisiu manęs blaškyti, niekas man nesutrukdys siekti savo tikslų. Tą pažadėjau ir savo močiutei.

Tačiau visa tai buvo prieš sutinkant Teitą...

Prieš didžiausiai popžvaigždei planetoje susidomint manimi.

Sabaa Tahir - Deglas naktyje. Antra "Žarija pelenuose" knyga


Laja ir Elijas veržiasi iš apsupties. Jie paspruko nuo Komendantės, bet ar pavyks išsisukti nuo mirties?

Tai neįmanoma – Elijas apnuodytas ir merdi. Jis tai su Laja, tai dvasių pasaulyje, kuriame kai kas jo jau laukia. Karys supranta, kad turi labai nedaug laiko padėti Lajai išvaduoti brolį iš Kaufo – kalėjimo, kurį akylai saugo sadistas viršininkas. Pavojų kupinoje kelionėje skleidžiasi jausmai: Laja ne tik drąsi, bet ir rūpestinga kario slaugytoja, o Elijas nori apsaugoti merginą nuo jos laukiančio sielvarto. Prie jų prisijungia Kinanas, tad Laja atsiduria tarp dviejų jai neabejingų vaikinų, o tai kelia jausmų sumaištį ir apsunkina kelionę. Elijui atsiskyrus nuo grupelės, Laja dar kartą patikrina savo jausmus.

„Dar daugiau įtampos nei pirmoje knygoje – tai jaudina.“ Publishers Weekly

J. K. Rowling - Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti. Originalus scenarijus


J. K. Rowling kviečia jus leistis į nuotykius dar mums neregėtoje magijos pasaulio eroje...
Mokslininkas, burtininkas, fantastinių gyvūnų tyrinėtojas ir globotojas Njutas Miglapūtys ką tik apkeliavo visą pasaulį, ieškodamas rečiausių ir keisčiausių magiškų gyvūnų. Atvykęs į Niujorką, ilgai užsibūti neketino. Tačiau stebuklingas Njuto lagaminas su gyvūnais patenka į svetimas rankas ir jie išsilaksto po miestą. Njutas supranta, kad reikia kuo greičiau juos surasti, kitaip bus bėdų...

„Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ – debiutinis skaitytojų pamėgtų knygų apie Harį Poterį autorės scenarijus. Pagal jį pastatytas filmas, kuriame Njuto Miglapūčio vaidmenį atlieka Oskaro laureatas Edis Redmeinas (Eddie Redmayne). Tai pasakiška nuotykių istorija, nutikusi penkiasdešimt metų anksčiau, nei gimė Haris – istorija apie burtininkus, draugystę, magiją ir siaubingą chaosą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis