Spalio numerio viršelio merginos: atvirai apie tamsiausius mados pasaulio užkulisius

Spalio PANELĖ išskirtinė – ant viršelio dvi merginos, kurių veidai Lietuvoje atpažįstami mažiau nei užsienyje. Modeliai dažniausiai imami mados ar makiažo fotosesijoms, bet viršeliui? Juk tai istorija, išskirtinė garbė, o čia – modeliai… „Prestižą kuria ne profesija, bet žmogus. O pagarbą užsitarnaujame ne kalbomis, bet darbu“, – reziumuoja nuo replikų apie universitetui ir studijoms įjungtą pauzę pavargusios kalbėti Ieva Palionytė (19) ir Neringa Pociūtė (19).

Mados pasaulyje modelius vis dar stengiamasi kiek įmanoma labiau nuasmeninti. Vienodi fiziniai išmatavimai, drabužiai, agentūrų reikalavimai. Individualumą, asmeniškumus ir poreikius šiame darbe gali pasilaikyti sau. Tačiau po nebyliomis nuotraukomis ir akmeniniais veidais ant podiumų slepiasi ryškiausi gyvenimai, unikalios patirtys.

Šiandien sekamiausi pasaulio modeliai Kendall Jenner, Gigi Hadid, Cara Delevingne, Karlie Kloss ir kt. – nebe vien gražūs veideliai reklamose, bet ir asmenybės, buriančios savo sekėjų armiją socialiniuose tinkluose, kuriuose gerbėjai myli ne vien už puikius genus, bet ir gerą humoro jausmą, nuoširdumą, tikrumą, emocijas. Pats metas pasakyti – galas štampams ir standartams. Metas prabilti toms, kurios fotosesijose ar madų pristatymuose gali kalbėti tik akimis.

Viršelio istorijoje merginos atveria savo gyvenimo virtuvę, kurioje nuo mažens blyksi fotoaparatai, nerimsta įtampa, ant kulnų lipa konkurentės, o vienas kampas skirtas prisėsti juodomis dienomis, kai ilgesys, nuovargis ir nusivylimas paima viršų.

Ievos ir Neringos istoriją skaityk prekyboje jau pasirodžiusioje spalio „PANELĖJE“.

Naujo numerio apžvalgą rasi ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis