4 jaunosios stiliaus ikonos, kurių įvaizdžius seka visi(FOTO)

Mados pasaulis keičiasi beprotišku tempu, įsižiebia ir gęsta vis naujos žvaigždės, stiliaus diktatorės keičia viena kitą ir tik nedaugelis išlieka savo pozicijose visą gyvenimą. Tačiau kiekviena mados dievaitė juk nuo kažko pradėjo, tiesa? Tavo dėmesiui pristatomos jauniausios ir originaliausios šiandienos stiliaus ikonos. Ką gali žinoti, galbūt ir po pusės amžiaus žmonės vis dar seks jų stilių?

Willow Smith Gimė 2000 10 31 (15 m.)

Willo Smitho ir Jados Pinkett Smith dukrelė – tikrai ne iš kelmo spirta ir nuo pat mažumės griežtai atsisako tūnoti garsių tėvų šešėlyje.

Vos penkiolikos Willow jau yra vaidinusi keliuose filmuose ir sėkmingai vysto muzikinę karjerą. Tačiau neužmiršta labdaringos veiklos ir drauge su vyresniuoju broliu Jadenu rūpinasi projektu Zambijoje. Projekto tikslas – padėti dėl AIDS likusiems našlaičiais vaikams.
Willow garsėja ne tik savo kūrybine ir visuomenine veikla, bet ir išskirtiniu stiliaus pojūčiu. Nuo pat vaikystės atsisakiusi mergaitiškų pūstų suknelių ir banalaus įvaizdžio Willow tapo savotiško, etnografinio ir pankiško stiliaus mišinio ambasadore. Būtent dėl to mados pasaulyje sklando legendos, kad nėra tarpusavyje smarkiai nederančių daiktų, kurių Willow negalėtų įspūdingai sujungti savo įvaizdyje.

Willow Smith
Willow Smith
Vida Press

Zendaya. Gimė 1996 09 01 (19 m.)

JAV aktorė dainininkė, šokėja, rašytoja, drabužių dizainerė... Uf... Jai tikrai tik 19??? Mergina- chameleonas, taip ją vadina darbinėje aplinkoje, nuolat besikeičianti ir nuolat išbandanti naujas kūrybos sritis. Visgi vienoje Zendaya jaučiasi ypač gerai – stiliaus ir mados žemėlapiui skaityti jai nereikia jokio kompaso! Būtent todėl, norėdama padėti merginoms, kurios iššvaisto savo gražiausius metus kompleksuodamos ar tylomis svajodamos apie pokyčius, Zendaya išleido knygą „How to Rock Your Tween Years with Style and Confidence“.

Zendaya
Zendaya
Vida Press

Jos gerbėjos žino, kad niekados negali prognozuoti šios žvaigždės stiliaus pokyčių, visgi keletą pagrindinių dalykų galėtum sėkmingai naudoti ir tu! Zendaya žavingai žaidžia drabužių ilgiais bei siluetais, būdama trapi ir liekna, mėgsta rinktis oversize stiliaus lietpalčius ar pailgintas liemenes, klasiką derina su sportinio stiliaus elementais ir būtinai pabarsto savo įvaizdį etnografiniais Afrikos prieskoniais.

Zendaya
Zendaya
Vida Press

Maddie Ziegler. Gimė 2002 09 30 (13 m.)

Madison Nicole Ziegler – JAV šokėja, modelis ir aktorė, pirmą kartą šokių projekte pasirodžiusi vos aštuonerių, tikrosios šlovės sulaukė nusifilmavusi amerikiečių muzikantės Sia muzikiniuose klipuose. „YouTube“ kanale tuo metu dvylikametės šokis buvo peržiūrėtas du milijardus kartų.

 Maddie Ziegler
Maddie Ziegler
Vida Press

Nepaprastai charizmatiška ir talentinga mergaitė greitai tapo geidžiamiausiu veidu paauglių ir vaikų mados fotosesijose bei trokštamu svečiu įvairiose TV laidose. Visgi panašu, kad užgriuvusi šlovė neapsuko Maddie galvos, nes ji ir toliau didžiąją savo laiko dalį skiria šokio treniruotėms. Maddie bendradarbiavo su tokiais prekiniais ženklais kaip „Capezio“, „Target ar Ralph Laurent“, tad mados pasaulyje tikrai nesijaučia svetima. Paauglė žavi mados kritikus savo paprastu, gaiviu ir drauge šarmingu įvaizdžiu bei gebėjimu atsispirti norui atrodyti vyresnei. Atvirkščiai, Maddie visada atrodo gaivi ir jauna, kaip ir turėtų atrodyti keturiolikmetė.

Maddie Ziegler
Maddie Ziegler
Vida Press

Elle Faining. Gimė 1998 04 09 (18 m.)

Aktorė Elle Faning gimė sportininkų šeimoje. Būtent šeimą Elle ir įvardija kaip savo sėkmės paslaptį. Vyresnioji Elle sesuo Dakota Faning aktorės karjerą pradėjo gerokai anksčiau už jaunėlę sesutę, tad pirmieji Elle vaidmenys buvo vaidinti... jaunesnę savo seserį! Jaunoji aktorė dėl to visai nepyko, atvirkščiai, žurnalistams Elle pasakojo, kad po darbų grįžusios namo seserys žaisdavo kartu ir drauge eidavo į mokyklą kaip bet kurios kitos mergaitės.

Elle Fanning
Elle Fanning
Vida Press

Pirmąjį nuo sesers nepriklausomą vaidmenį Elle suvaidino 2003 metais filme „I’m Sam“ („Aš esu Semas“). O 2014 metais filmavimosi aikštele jau dalijosi su Angelina Jolie kultiniame filme „Maleficient“ („Piktadarės istorija“)!

Elle ne kartą puošė populiariausių mados žurnalų viršelius ir bendradarbiavo su daugybe dizainerių. Jos gaivus, trapus ir nuolatos lengvai švytintis įvaizdis nepalieka abejingų tarp reklamos užsakovų ir mados kritikų. Visgi Elle meistriškai sugeba į savo iš pažiūros princesišką ir saldų įvaizdį įpūsti išdykėliškos liepsnelės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis