Jų meilę stebi tūkstančiai: M. Katlerio ir J. Jankevičiaus mylimosios dėl meilės atlaiko ir purvo lavinas (FOTO)

Socialiniai tinklai ir žiniasklaida ūžia po kiekvieno jų vaikinų žingsnio. Tūkstančių merginų dėmesys, apkalbos, vakarėliai, komentarai ir bandymai sarkastiškai svarstyti: „Nusprendė pasimaudyti žvaigždės spinduliuose. Įdomu, kiek ilgai tai truks.“ Su tokiu aplinkos spaudimu Manto Katlerio mergina Aistė Kabašinskaitė (23) ir šokėja, aktorė, Justino Jankevičiaus mylimoji Greta Mikalauskytė (24) susiduria kasdien. Nors žmonės linkę smerkti žinomų žmonių santykius, šių dviejų porų meilė, atrodo, galėtų atlaikyti net juodžiausio purvo lavinas.

BE IŠANKSTINIŲ NUSISTATYMŲ

Žinomi žmonės turi daug draugų, pažįstamų, kolegų. Dauguma siekia su jais susipažinti. Kur pirmą kartą įvyko jūsų susitikimas?

Aistė: Pirmą kartą su Mantu susitikome vienoje Vilniaus baro terasoje. Pamenu lyg šiandien – buvo labai gražus šiltas vasaros vakaras.

Greta: Susipažinome renginyje, kurį aš koordinavau, o Justinas buvo vedėjas. Pirmą kartą susitikome dar 2015 m. vasarą, tačiau tai buvo darbinė pažintis. Tuo metu jis turėjo antrąją pusę. Po metų vis prasilenkdavom Lietuvos televizijoje, ten aš dirbau, o jis turėjo darbo vietą. Tiesa, nesiekiau su juo ar kokiu kitu garsiu vyru susipažinti ar užmegzti santykių. Žiniasklaida ir socialiniai tinklai dažnai apie žmogų sudaro visai kitokį įvaizdį, nei jis yra iš tikrųjų.

Ar buvote apie savo vaikinus susidariusios išankstinę nuomonę? Ar jie pasikeitė jums susipažinus?

Aistė: Prieš susipažįstant su Mantu gyvenau Londone (ten praleidau beveik ketverius metus), todėl, jei atvirai, nelabai domėjausi Lietuvos šou pasauliu. Žinojau Mantą iš „Humoro klubo“ laidos ir tai, kad jis turi daug „Facebook“ sekėjų. Nelabai turėjau progos apie jį susidaryti kokią nors išankstinę nuomonę. Mantas nuo pat pradžių pasirodė labai paprastas ir nuoširdus vaikinas – toks išliko iki šiol.

Su premjera @stonkusmantas!!! Metų filmas, tiesiog būtina pamatyti!!! ❤💣 nuotr. @zurnalaszmones

A post shared by Aistė Kabašinskaitė (@aistekabasinskaite) on Jan 29, 2018 at 12:34pm PST

Greta: Justinas viešumoje niekada labai nesiafišavo, todėl apie jį susidaryti nuomonę iš socialinių tinklų gan sunku. Nors, reikia pripažinti, kad iš pirmo žvilgsnio jis man pasirodė visiškai kitoks, nei susipažinus artimiau ir jam atsiskleidus.

Kieno iniciatyva jūsų susitikimas išaugo į pažintį? Ar nesibaiminote, kad tai gali būti tik dar viena pažintis jų ilgame pažinčių sąraše?

Aistė: Tikrai nemeluosiu, jei pasakysiu, kad mūsų susipažinimas įvyko Manto iniciatyva. Aš tikrai nemaniau, kad iš to susitikimo gali kas nors išeiti – būtent dėl tos priežasties, kad bijojau būti tik dar viena pažintis ilgame sąraše. Vengiau ir dažnai nesusitikdavau su juo, prigalvodavau įvairiausių pasiteisinimų, bet Mantas buvo labai atkaklus. Tik vėliau supratau, kad aš jam nuoširdžiai rūpiu.

Greta: Pirmo pasimatymo iniciatyva buvo iš jo pusės, tačiau atsisakiau, nes Justinas buvo neseniai nutraukęs santykius su ilgamete drauge. Kai susipažįsti su žmogumi, kuris ką tik patyrė išsiskyrimą, visada baugu, kad rimtai į tave nežiūrės. Mūsų pradžia tikrai nebuvo lyg sviestu patepta.

Ponas nuostabusis⭐️ #zmones2018 #zurnalaszmones #mylove #winner

A post shared by Greta Mikalauskytė (@gretamikalauskyte) on Jan 24, 2018 at 2:49am PST

BIJOJO IR ŠEIMA, IR KAIMYNAI

Kaip jūsų šeimos reagavo sužinojusios, kad susitikinėjate su žinomais vaikinais? Ar nebandė atkalbėti?

Aistė: Iš pradžių mano mamai tai nelabai patiko, bet aš ją puikiai suprantu. Ji tiesiog norėjo mane apsaugoti. Laikui bėgant, viskas pasikeitė – mama pamatė, kad Mantas iš tikrųjų labai mielas ir draugiškas vaikinas, neturi jokių blogų intencijų. Visai kitoks, nei jį įsivaizdavo esant.

Greta: Iš karto jiems buvo neramu, nes nežinojo, ar santykiai rimti. Galbūt tai – tik trumpas bendravimas, po kurio aš liksiu įskaudinta... Prieš mums drauge pasirodant viešumoje mano tėvai su Justinu susipažino, tai tėvus palenkė jo pusėn. Beje, net kaimynai dėl manęs nerimavo (juokiasi). Aš šiaulietė, tėvai gyvena gan glaudžioje bendruomenėje, tad kaimynai mane pažįsta nuo mažų dienų. Jiems buvo tikrai labai neramu sužinojus, kad draugauju su žinomu žmogumi. Dar iki šiol neramu!

Aš tikrai nemaniau, kad iš to susitikimo gali kas nors išeiti – būtent dėl tos priežasties, kad bijojau būti tik dar viena pažintis ilgame sąraše. Vengiau ir dažnai nesusitikdavau su juo, prigalvodavau įvairiausių pasiteisinimų, bet Mantas buvo labai atkaklus. Tik vėliau supratau, kad aš jam nuoširdžiai rūpiu.

Ar sužinojus apie tave visuomenei atsirado draugių, kurias seniai buvai užmiršusi? Pajautei, kad žmonės labiau nori su tavimi palaikyti ryšius?

Aistė: Keista, bet kai kuriems draugams, pažįstamiems buvo sunku tuo patikėti, galvojo, kad čia tik pokštas (juokiasi). Klausinėjo: „Tu rimtai? Su Katleriu? Kaip čia taip?!“ Kiti mane staiga „prisiminė“ ir pradėjo domėtis mano gyvenimu. Iš karto supratau, kad visas tas domėjimasis ir dėmesys nenuoširdūs. Gyvenime turiu tik kelis tikrus draugus, jie nuo pat pradžių mane palaikė ir dėl manęs džiaugėsi.

Greta: Ne. Aš šlykštus žmogus, o Justinas dar šlykštesnis, tai kas su mumis norės bendrauti? (Juokiasi.) Iš tikrųjų neatsirado. Mano draugių labai sumažėjo po grožio konkursų, kuriuose esu dalyvavusi. Iki šiol jos taip ir nesugrįžo. Girdėjau tokių kalbų: „Na, įdomu, kiek ilgam“, „Padraugaus ir pames ją“, tačiau bandau į jas nekreipti dėmesio.

STORA ODA – BŪTINYBĖ

Pripažinkime: nesvarbu, kad ir kokia mergina atsidurtų šalia žinomo žmogaus, kas nors vis tiek teigs, kad ji tik nori pasišildyti jo šlovės spinduliuose. Ką atsakytum tokiems žmonėms?

Aistė: Kiekvienas iš mūsų esame skirtingi. Skiriasi gyvenimo vertybės ir siekiai. Šiuo metu didžiausias mano tikslas – baigti universitetą ir siekti karjeros srityje, kuri visai nesusijusi su pramogų pasauliu. Jei atvirai, aš niekada nesiekiau viešumo. Gyvenime yra daug svarbesnių dalykų už pasimaivymą viešuose renginiuose su skolinta dizainerio suknele ar „Instagram“ sekėjų skaičių. Bet čia tik mano nuomonė. Esu su Mantu, nes myliu jį.

Old finds 💕

A post shared by Aistė Kabašinskaitė (@aistekabasinskaite) on Feb 12, 2018 at 11:36am PST

Greta: Visi turime savo nuomonę, kaip ir kiekviena mergina, kiekvienas vaikinas turi pasirinkimą, kodėl su vienu ar kitu būna. Yra tokių, kurie nori šildytis šlovėje, ir tai daro, yra ir tokių, kurie kartu viską stato nuo nulio ar susitinka tik senatvėje. Galbūt reikia dešimčiai vaikinų sakyti, kad myli, jog suprastum, kas yra tikra meilė. O gal tik vienam. Ir jokia čia tragedija.

eista, bet kai kuriems draugams, pažįstamiems buvo sunku tuo patikėti, galvojo, kad čia tik pokštas (juokiasi). Klausinėjo: „Tu rimtai? Su Katleriu? Kaip čia taip?!“ Kiti mane staiga „prisiminė“ ir pradėjo domėtis mano gyvenimu.

Ar su žinomu žmogumi draugauti sunkiau nei su visuomenėje neatpažįstamu? Gal dėl to jūsų santykiams kyla išbandymų?

Aistė: Tikrai sunkiau. Būnant su žinomu žmogumi reikia užsiauginti storą odą. Tenka susitaikyti su daugeliu dalykų, kurie yra neišvengiami šou pasaulyje: su apkalbomis, komentarais, vakarėliais, merginų dėmesiu. O ką jau kalbėti apie kūrybinį procesą... Tačiau supranti, kad, nepaisant visko, tai yra tavo žmogus, kuris myli tave tokią, kokia esi, ir visi kiti dalykai iškart pasimiršta.

Greta: Ne, man nėra sunkiau. Jei yra tarpusavio supratimas, tai lengva bus su bet kuo. Tam tikrų niuansų, žinoma, pasitaiko. Vien merginų dėmesys nemažas. Justinas – nuostabus vyras, o merginoms, kurios siekia žinomo vyriškio, nėra skirtumo, ar jis turi merginą, ar ne. Darbas iki vėlumos, kartais net paryčių, jei namo tenka važiuoti iš kito Lietuvos galo, nepalengvina bendravimo. Neseniai filme jam teko bučiuotis su kita mergina, net ne viena, o filmavimai trukdavo iki paryčių. Tačiau tai – savotiški išbandymai. Manau, esu pakankamai racionali jauna moteris, kuri suvokia situaciją ir nepuola kabinėtis, kaltinti ar išvedžioti nebūtų dalykų.

UŽKARIAVO PAGARBA IR HUMORU

Mes niekada nežinome, kokio socialinio statuso, tautybės ar išvaizdos žmogų įsimylėsime. Ar jūsų vaikinai būtų sulaukęs atsako, jei jų pavardę šiandien žinotų tik draugai? Dėl kokių savybių jie labiausiai jus žavi?

Aistė: Manau, kad tikrai būtų! Pirmas dalykas, kuriuo mane Mantas sužavėjo – jo humoro jausmas! Mantas labai juokingas tiek scenoje, tiek gyvenime. Sužavėjo ir jo paprastumas bei nuoširdumas. Jis daug ko mane išmokė ir moko iki šiol.

Greta: Taip, tikrai būtų. Justinas žavi mane visomis tomis banalybėmis, humoru, bet labiausiai išskirčiau jo mandagumą ir pagarbą kitam žmogui.

Neseniai filme jam teko bučiuotis su kita mergina, net ne viena, o filmavimai trukdavo iki paryčių. Tačiau tai – savotiški išbandymai. Manau, esu pakankamai racionali jauna moteris, kuri suvokia situaciją ir nepuola kabinėtis, kaltinti ar išvedžioti nebūtų dalykų

Ką galėtumėt pasakyti merginoms, kurios svajoja susirasti vaikiną iš muzikos, kino, pramogų pasaulio? Ar jo užkulisiai tokie pat saldūs kaip straipsnių antraštės? Aiste, esate jau dvejus metus kartu, turbūt perėjote ne vieną santykių etapą...

Aistė: Merginos, realybėje viskas yra kitaip, nei jums gali atrodyti. Geriausias patarimas – visada išlikite savimi. Draugaudami jau dvejus metus išmokome tiesiog džiaugtis vienas kitu. Su Mantu perėjome tikrai daug, šiuo metu esame labai laimingi.

Greta: Pirmiausia reikia pamilti žmogų, o tik vėliau – jo profesiją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis