8 klausimai grožio ekspertei, kurių visuomet norėjai paklausti

Kiekvieną mėnesį PANELĖS portale atveriame grožio mokyklos duris ir raginame merginas klausti įdomiausių bei labiausiai rūpimų klausimų apie grožį.

Įdomiausius klausimus su „Panelės“ makiažo meistrės ir visoje Lietuvoje garsios vizažistės Darijos Eden atsakymais spausdiname žurnale PANELĖ. Jei žurnale dar nespėjai perskaityti originaliausių klausimų bei išsamių Darijos atsakymų, viską rasi čia. Garantuojame - tikrai aptiksi atsakymą į tau ramybės neduodančią grožio problemą!

Darija Eden
Darija Eden
R. Mishka nuotr.

Kaip gražiai pasidažyti akis, jei akių vokai užkritę? Vika, 22 m.

Jei vokai užkritę, dažant reikia gerai išsklaidyti šešėlius, taip pat labai tinka pabrėžti apatinę akių dalį – čia irgi reikia gerai išsklaidyti šešėlius. Akys atrodys didesnės ir išraiškingesnės.

Mano oda po prausimosi labai išsausėja, ją traukia. Naudoju įvairius prausiklius, daug jų pakeičiau – nė vienas netinka. Kaip reikia nusivalyti makiažą, kad oda nesausėtų, ir kokias priemones naudoti?

Gabriela, 21 m.

Visų pirma, reikėtų nustatyti odos tipą. Sausos odos prausti išvis nepatariu, o makiažui nuvalyti naudok pienelį ir švelnų toniką, paskui patepk maitinamuoju kremu. Riebią ir mišrią odą galima prausti, tada nuvalyk toniku ir patepk drėkinamuoju kremu. Normalios odos prausti nebūtina, užtenka nuvalyti toniku ir gerai sudrėkinti.

Kaip prižiūrėti suskirdusias lūpas? Lijana, 19 m.

Išsausėjusios lūpos – pirmas požymis, kad organizme trūksta vandens. Labai gerai drėkina vazelinas su medetkomis. Kartais lūpas nušveisk: užtepk šiek tiek skysto medaus (prieš tai jį gali šiek tiek pašildyti, kad suskystėtų) ir cukrumi lengvai pamasažuok lūpas. Baigusi procedūrą patepk drėkinamuoju lūpų balzamu. Jei lūpos linkusios sausėti, reikėtų vengti matinių lūpdažių, nes jie dar labiau sausina. Verčiau rinkis drėkinamuosius lūpų blizgius arba pusiau matinius lūpdažius. Prieš pasidažydama užtepk vazelino ar lūpų balzamo, kad lūpos sudrėktų, – dažai ne taip stipriai susigers į lūpas.

Kaip reikia tepti skruostus raudoniu, kad išryškėtų skruostikauliai? Orinta, 20 m.

Naudok matinį bronzantą arba kontūravimo paletę. Tepti reikėtų nuo ausies viršūnėlės skersai po skruostikauliu, t. y. giliausią veido dalį (šiek tiek galima ir žandus). Skaistalus tepk kiek aukščiau bronzanto, o ant iškiliausios skruostikaulio dalies užtepk skaistinamosios priemonės – skruostikauliai atrodys išraiškingi ir natūralus.

Kaip reiktų paruošti veido odą prieš užtepant makiažo pagrindą? Monika, 20 m.

Prieš darant makiažą odą reikia nuvalyti toniku ir gerai sudrėkinti arba pamaitinti, nelygu koks jos tipas. Riebiai odai galima naudoti matinį efektą suteikiantį pagrindą.

Ar visuomet brangesnė kosmetika geriau nei pigesnė? Danielė, 16 m.

Tikrai ne, galima rasti ir pigesnių kosmetikos lobių. Būna, kad brangesnės priemonės nevertos savo kainos. Patariu iš pradžių parduotuvėje visuomet pasibandyti įvairių mėginėlių.

Ar veido valymas kosmetologijos kabinete yra veiksmingas? Laura, 16 m.

Taip. Išvalomos užsikimšusios poros – oda atrodo gaivesnė ir švaresnė. Tik prieš tai reikia pasikonsultuoti su specialistu – jis įvertins tavo odos būklę ir nuspręs, ar iš tiesų reikalingas veido valymas (ar kita procedūra).

Ar galima maišyti skirtingų spalvų ir gamintojų kreminę pudrą? Vaiva, 14 m.

Taip, galima.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis