Geram fotografui nereikia diplomo! Viršelio merginos Marlos Singer pasakiško gyvenimo receptai (FOTO)

Jos gyvenimo istorijos primena pasaką. Ši meniška asmenybė nenori, kad toji pasaka būtų nuobodi, todėl laužo standartus, kartais padaro taip, kad iš nuostabos norisi pečiais gūžtelėti, o kartais plačiai nusišypsoti.

TAI PAT SKAITYK: šios vasaros must have pagal mados blogerę Kamilę

„Koks gi būtų mano miegamasis, jeigu jame iš sienos nekyšotų milžiniška žirgo galva? Kampe nestovėtų kėdė su dešimčia kojų? „Tai prieskoniai, kurie paįvairina mūsų kasdienybę. Leidžia išvengti rutinos, – aiškina ji. – Viskas tik dėl manęs, kad senatvėje prisiminimai būtų įdomūs.“

ĮKVĖPTA REŽISIERIŲ

Gatvėje tikrai į ją atkreipsite dėmesį. Na, pavyzdžiui, ar daug merginų vaikšto plaukuose įsirišusios gėlių puokštę? O ar daugelio suknelės primena prieškarinius filmus? Kada paskutinį kartą matėte jauną mamytę, kuri stumtų gremėzdišką sovietinių laikų kūdikio vežimėlį?

Rūta stengiasi atrodyti nekasdieniškai, kiekvieną kartą puošiasi tarsi ypatingai progai.

Sako, kad stiliaus idėjų semiasi iš mėgstamiausių kino režisierių Wes Andersono, Sofios Copolos ir Timo Burtono darbų. Ir iš storų nuotraukų knygų, kuriose sudėti jos dievukų fotografų Helmuto Newtono ir Timo Walkerio darbai.

KAS TA MARLA SINGER?

Ji – mados fotografė. Ne tik žurnalų redaktoriai, bet ir kolegos fotografai išsijuosia ją giria už savitą stilių ir drąsiai pavadina įdomiausiai fotografuojančia mergina Lietuvoje. 2010 metais Marla laimėjo „Pravdos naujokų” apdovanojimą, tapo geriausia metų fotografe. Jos kurti viršeliai, madų fotosesijos bei reklamos puošė beveik visus Lietuvoje žurnalus ir laikraščius. Ne viskas... Talentinga fotografė sugebėjo prasimušti net į milžinišką Prancūzijos rinką.

Prieš keletą metų atidarydamas savo grožio namus „Kukla Beauty Box“ stilistas Kęstutis Rimdžius dėl įvaizdinės fotosesijos kreipėsi būtent į Marlą. „Nes ji nebijo laužyti standartus. Kiekvieną kartą nustebina, niekada nesikartoja”, – tuo metu džiūgavo garsusis užsakovas.

Kita sritis – muzika. Ji buvo solistė. Po to su draugais įkūrė grupę „Sheezzanova“. Kai muzikantai išsiskirstė, vėl grįžo prie ištakų ir dainavo viena.

Melomanai savo komentaruose „Youtube“ rašo, kad Marla Singer turi dievišką balsą, kurio klausantis pasidaro dėl visko ramu. Jie ją vadina jaukiausios muzikos šalyje kūrėja. O po straipsniu, kuriame praėjusiais metais paskelbta, kad trumpam daro muzikinę pertrauką – liejasi graudūs prisipažinimai meilėje ir reikalavimai „nedaryti nesąmonių“. Jeigu dar neteko girdėti Marlos dainų, ji rekomenduoja pradėti nuo Antano Miškinio eilėmis paremto lyriško kūrinio „Elegantiškai sninga“.

Kokį ryšį Marla Singer turi su... buvusia merginų grupe „Mokinukės“? Kaip ji susipažino su garsia Paryžiaus mados blogere Mis Pandora? O kas ją nuviliojo į meilės miestą, kuriame teko gyventi vos 16 kvadratinių metrų bute? Kodėl Marla Singer sako, kad diplomas reikalingas tik tėvams? Ir kur jaukius vasaros vakarus šiandien leidžia ši ekscentriška asmenybė? Įdomi R. Jankauskaitės istorija tik liepos mėnesio žurnale „Panelė“, kuris jau dabar visose prekybos vietose!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis