Detektyvas: ką Andrius Mamontovas veikia "Panelės" redakcijoje? (PAMATYK)

Muzikantas, prodiuseris, aktorius, režisierius, fotografas... Kokį epitetą beimtum, atrodo, kad talentingajam Andriui Mamontovui tinka viskas. Žmogus tiek priveikęs! Paaiškėjo, kad ir tai dar ne viskas, mat vieną dieną Andrius pravėrė „Panelės“ redakcijos duris ir tvirtai žengęs tarė: „Noriu būti redaktorius!“

TAI PAT SKAITYK: merginos, svajonėse draugaujančios su "One Direction". Pavyzdys ar beprotybė?

Ir mes sutikom. Andrius – naujasis „Panelės“ vyriausiasis redaktorius. Tiesa, tik vienam rugpjūčio numeriui. Susėdę spalvingame Jurgos ir Algio kabinete pasidalinome temas ir jas drauge aptarėme.

Nors prekybos vietas dar tik ką tik pasiekė liepos numeris, siūlome jau laukti rugpjūčio, nes jame pažadame daugybę įdomių ir įtraukiančių temų: apie festivalį, kuriame suaugusieji nevartoja alkoholio, apie kylančią dainininkę Lietuvos muzikos scenoje, kurios vaizdo peržiūros Youtube.com siekia keliolika tūkstančių, apie žmones, kurie viską metė, kad pabėgtų nuo tokio gyvenimo, už kurį mes kasdien kovojame.

Pažadame, kad A. Mamontovo, kaip redaktoriaus, prisilietimas prie rugpjūčio mėnesio „Panelės“ tikrai jausis... Jis net įsigijo raudoną tušinuką, kad paraštėse žurnalistams pažymėtų, kas ne taip!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis