Populiariausia Lietuvos mergina DJ gyvena dvigubą gyvenimą (IŠGIRSK)

PANELĖ PUSH – kokybiškos šviežienos ženklas, kurį kiekvieną mėnesį suteikiam naujai atrastiems talentams. Liepos mėnesio rubrikos svečias – DJ Emma!

TAI PAT SKAITYK: Fashionistų rojus: tuoj galėsim rengtis kaip Lana ir Beyonce!

Neįsivaizduoji vasaros be siautulingos nakties klube? Dėmesio! Atsirado ryškus naujas vardas. Tarp populiariausių DJ vaikinų įsitvirtino ir tvirtą poziciją prie pulto pagaliau užėmė mergina – kaunietė DJ Emma. Aukštakulniais ginkluota puošmena akims ir džiaugsmas ausims.

Tikrasis jos vardas Eglė Marcinkevičiūtė. Ji – diplomuota kineziterapiautė, dienomis dirba asmenine fitneso trenere, o naktimis gastroliuoja po naktinius klubus.

Eglė kalba apie viską, išskyrus asmeninį gyvenimą. Kas tas paslaptingas vyras, atlydėjęs iki mūsų redakcijos? Ir kiek jai metų? Neišsiduoti ir tylėti jai patarė prodiuseriai.

– Kuo esi išskirtine? Kokią muziką groji?
– Prie pulto manęs niekada nepamatysite be aukštakulnių. Bet tai ne dėl įvaizdžio, o todėl, kad be jų aš tiesiog nepasiekiu visų mygtukų. Kalbant apie muzikinį stilių, tai viename vaizdo reportaže jį labai gerai apibūdino „Exit“ programų vadovas Ignas, pažymėjęs, kad išsiskiriu vokaliniu muzikos skambesiu. Muzikos, kurią groju spektras – labai platus, tarpusavyje persipina nuo house iki techno, nepabijau įkelti ir trance ar breaks kūrinių. Jei anksčiau pabrėždavau, kad esu progressive house DJ, tai dabar to negalėčiau teigti, nes groju žymiai įvairesnę muziką.

– Ar merginoms didžėjauti yra sunkiau nei vaikinams?
– Taip, nes jų šioje industrijoje gerokai mažiau. Tiesiog žmonių požiūris į grojančią merginą truputėlį kitoks, į daugelį nežiūrima rimtai, bet situacija pamažu keičiasi. Tiesa, merginoms reikia žinoti, kad naktinis darbas joms labiau kenkia nei vaikinams. Jei norite išlikti geros sveikatos ir formos, turite laikytis griežto režimo.

Ir tu užsimanei stoti už pulto? Lėk į artimiausią prekybos vietą ir ieškok liepos mėnesio „Panelės“! Emma pataria, kas laukia tavęs didžėjaujant naktiniuose klubuose visoje Lietuvoje!

Palaikyk talentą!

DJ Emmą gali sekti socialiniuose tinkluose:
facebook.com/DjEMmaOfficial
soundcloud.com/emmadj
youtube.com/user/EmmaLithuania
twitter.com/djEmmaLithuania

Radijo laidų įrašai:
powerhitradio.lt/laidos/su-jumis-emma

Pažįsti talentų, kuriuos verta pristatyti? Pasiūlyk juos mums: magazine@panele.lt!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis