Marijonas Mikutavičius: "Su suknele neprašausi!"(UŽDUOK KLAUSIMĄ)

Skaičiau, kad moterys patiria silpnesnį orgazmą, nei vyrai. Ar man vienai žemėje neįdomu... mylėtis? Ar prezervatyvams kenkia karštis? Neramina šie ir daugiau klausimų, susijusių su lovos ir „tais“ reikalais? Kreipkis į specialistą gydytoją psichoterapeutą Olegą Lapiną ir tau bus atsakyta!

TAI PAT SKAITYK: "Kuistukų" radiniai - unikalaus stiliaus pagrindas. Kaip derinti vintažinius rūbus? (PAMATYK)

Klausimų laukiame el. pašto adresu magazine@panele.lt, o mėnesio aktualiausi bus išspausdinti rugpjūčio numeryje.

Šį kartą į pagalbą pasikvietėme „svajoniu jaunikiu“ iki šiol tituluojamą Marijų Mikutavičių – dainininkas atsakė į skaitytojos Valdonės klausimą: „Noriu nors kartą savo vaikiną sugundyti vien savo išvaizda. Šiuo metu renkuosi seksualią suknelę ir vis neišsirenku. Ką geriausia apnuoginti – pečius, krūtinę, kojas, nugarą, gal net viską iš karto? Gal galite man pasakyti, kokio tiksliai modelio ir ilgio suknelės labiausiai patinka vyrams?“.

Atsako „svajonių jaunikis“ Marijus Mikutavičius:
„Eini teisinga kryptimi. Tai iš esmės seksualus moteriškas drabužis, su kuriuo prašauti beveik jokių šansų. Tačiau nereikia taip sukti galvos ir ieškoti tinkamo suknelės ar modelio ilgio, vyrai apie tai tikrai nesusimąsto. Jei moteris yra seksuali, ji atrodys seksualiai... Nėra jokio specialaus aprangos kodo vyrų gundymui. Svarbiausia tiesiog dėvėti tai, kas patinka tau pačiai, nes tik jausdamasi savimi, spinduliuosi seksualumą ir trauksi savo vaikiną it magnetas. Tačiau jei pasirinksi variantą „suknelė, kuri apnuogina viską iš karto“, saugumo sumetimais geriau lik namuose. Tegul žalia šviesa šviečia tik tavo vaikinui, o ne visai gatvei.“

Liepos „Panelė“ su įdomiais ir aktualiais skaitytojų klausimais O. Lapinui ir ne ką mažiau intriguojantys jo atsakymai – visose artimiausiose prekybos vietose!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis