Stebuklai, kuriuos rasi rugpjūčio „Panelėje“

Šiandien į tavo rankas gali patekti rugpjūčio „Panelė“ – paskutinio vasaros mėnesio numeris. Nors šiltasis metų laikas jau į pabaigą, „Panelė“ tau neleis liūdėti. Numeris, kurio viršelį puošia sensaciją Lietuvoje sukėlusi dainininkė GJan kupinas įkvepiančių istorijų, o jo paraštes papildė dainų autoriaus ir atlikėjo Andriaus Mamontovo komentarai – pirmą kartą Lietuvoje žinomas žmogus vienam mėnesiui tapo vyriausiuoju žurnalo redaktoriumi.

Gali nustebti neradusi Jurgos laiško – savo mintis apie numerio herojus išdėstė A. Mamontovas. Jis ne tik pasiūlė daugybę numerio temų, pakomentavo „Panelės“ žurnalistų rašinius, bet ir išdėstė savo mintis apie gyvenimą. Paskaityk, jos įkvepiančios.

Viršelio mergina Greta Jančytė, žinoma GJan vardu, pirmą kartą savo gyvenime davė interviu žurnalui. Ir juo tapome mes – žurnalas „Panelė“. Tačiau pikantiškos straipsnio detalės tuo nesibaigia – Gretos draugas Rokas, derinęs fotosesijos detales, oficialiai tapo pačiu įnoringiausiu viršelio fotosesijos reguliuotoju „Panelės“ istorijoje. Liūdnas žvilgsnis – firminis Gretos nuotraukų akcentas. „Tai atspindi mano tikrąją asmenybę.“ Ar įdomu, ką mums papasakojo GJan?

Kai redaktorius Orijus Gasanovas ir fotografas Algis Kriščiūnas vyko į Klaipėdą susitikti su Zita Satkauskaite, profesionalia sportininke, kultūriste, disko metimo, rutulio stūmimo ir svarsčių kilnojimo čempione, redakcijos vyrai nė neįtarė, kokią audrą sukels herojės fotosesija Melnragės paplūdimyje. Vaikinų chebros, jaunos šeimos, seneliai – visi žiūrėjo. O kai Zita pasipuošė bikiniu ir ėmė visaip raitytis, viena moterytė suszgribo greitai pakuotis daiktus, o vyrui liepė tuoj pat išvesti vaikus. Savimi pasitikinti straipsnio herojė atšauna: „Nieko nuostabaus, esu vienintelė tokia!“

Tačiau tuo stebuklai nesibaigia. Įsigiję rugpjūčio „Panelę“ rasite ir daugiau jų.

Istoriją apie Naisių kaimą ir jame vykstantį festivalį, kuriam analogų nėra galbūt netgi visame pasaulyje. Naisiai – vienintelis lietuviškas kaimas, kuriame nuolat auga gyventojų skaičius, brangsta nekilnojamasis turtas ir daugėja turistų.

Vilnietis Lukas Maksimovas, kuriam tik 22-eji, papasakojo pagarbos vertą istoriją – per pusantrų metų studentui pavyko numesti... 77 kilogramus.

Nuvykę į Palangą „Panelės“ žurnalistai atliko žurnalistinį tyrimą – redakcijoje praktiką atliekanti Dovilė Urbanaitė apsimetusi Moldovos raganų akademiją ką tik baigusia Constantia Biesu paplūdimio poilsiautojus nemokamai „būrė“ taro kortomis. Išvados verčia susimąstyti – kokios jos, rasi žurnale.

Loftas, kuriame gimsta „Panelės“, Čako Noriso istorija, stilingiausi mados derinukai ir tradicinės rubrikos, be kurių neįsivaizduojama „Panelė“ – lėk į artimiausią prekybcentrį ir ieškok naujausio numerio, kuris privers susimąstyti, nusišypsoti, o galbūt drąsiems eksperimentams įkvėps ir tave.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis