Patarimai, kaip papuošalais atnaujinti pabodusius drabužius(FOTO)

Kai visi drabužiai atrodo siaubingai nusibodę, į pagalbą atžygioja aksesuarų desantas. Šį sezoną tiesiog būtinas masyvus vėrinys, kaip mat „atšviežinsiantis“ ir juodą suknutę, ir džinsinius marškinius.

Ištikima „Panelės“ žurnalo skaitytoja į Italiją emigravusi lietuvaitė Virginija pristato savo papuošalų versliuką „Kikijewels“ ir pataria, kokiai progai kokius akmenukus rinktis.

ALCHEMIJA APLINK KAKLĄ

Jei nori atrodyti paslaptinga, lyg dramatiško romano herojė, rinkis pilkuosius upinius perlus. Ši spalva dvelkia kažkuo nežemišku, tačiau neįtikėtinai dera prie pačių paprasčiausių drabužių.

Jei nori atrodyti prabangi ir nepasiekiama, lyg nužengusi nuo raudonojo kilimo – ant kuklios suknutės užsimesk karolius iš permatomo kvarco. Apskritai visi permatomi karoliai atrodo puošniai ir dera beveik prie visko.

Visi sako, kad retai šypsaisi, esi išvargusi ir pernelyg tamsiai rengiesi? Situaciją kaip mat pakeis it saulė švytintys geltonos spalvos karoliai ar žali, primenantys vasaros sode linguojančias mėtas. 

Esi nepasiduodanti romantikė, kurios spinta užversta pastelinių spalvų, gėlėtų raštų drabužiais? Pagelbės baltos spalvos akmenukai ar perlų vėrinys, kuo masyvesnis – tuo geriau. Beje, tokį vėrinį puikiai priderinsi ir prie griežto juodo švarko, kai eisi į darbo pokalbį. 

Labiausiai pritaikomi – juodų akmenų karoliai tiks praktiškoms, norinčioms karoliukus nešioti kone kasdien. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis