Drąsiems vaidmenims Algis Ramanauskas-Greitai pasirinko romantišką blondinę (INTERVIU)

Rinkdamasis porininkę savo juodojo humoro filmukams Algis Ramanauskas-Greitai kėlė daug sąlygų: turi būti graži, protinga, sugebanti vaidinti ir dar kalbanti latviškai.

Bet kas galėjo pagalvoti, kad atrankas laimės ir prie įžūliojo skandalisto atsisės kukli inteligentė Gabrielė Malinauskaitė (27 m.)!

Į sarkastiškojo, be jokių tabu juokauti sau leidžiančio Algio Ramanausko-Greitai nasrus gali patekti bet kas. Jis nesibodi juoktis iš religijų, itin pašiepia jautriąją visuomenės dalį – žydus, gėjus, neįgaliuosius, pensininkus ir net kritikuoja Prezidentę.
Būti šio humoristo komandoje – drąsu. O žinant jo preciziškumą ir reiklumą kolegoms – atrodo, kad neįmanoma.
Kuklioji Gabrielė, kuri labiau primena romantišką svajotoją apie tobulą pasaulį, bet tikrai ne kandžią humoristę, pati niekada nebūtų rizikavusi. Bet Algis pats panoro, kad jo kuriamų internetinių filmukų „Aktualai“ herojes – latvę žurnalistę Zanę Mazeratę, lietuvę kalbininkę Liudą Gulbę, ties asocialumo riba gyvenančio lenko Tadzeko žmoną ir daug kitų – vaidintų būtent ši miela blondinė.

NEBIJO JUOKAUTI

„Jam reikėjo ne tik gražios, bet ir mokančios latviškai. Aktoriniame, per akcentologijos paskaitą to mokiausi, man gerai sekėsi – greitai perprantu kalbas“, – savo privalumą atskleidžia šią vasarą Lietuvos muzikos ir teatro akademijos magistro diplomą gavusi Gabrielė. Nors realiame gyvenime ši užkietėjusi vegetarė nenuskriaustų net musės, o iš tėvų verslininkų perėmusi inteligentiškas savybes kalba tarsi visada būtų prieš milžinišką auditoriją (rišliai, mandagiai, jokių keiksmažodžių!) – kai reikia suvaidinti paskirtą vaidmenį, ji tampa nevaldoma monstre. „Darbe galiu praktiškai bet ką, juodojo humoro filtro pas mane tikrai nėra. (Nesipykstat su Algiu?) Tam tikrais klausimais mūsų nuomonės smarkiai išsiskiria, bet tai nesusiję su darbu, todėl jais niekada nediskutuojame.“
Kai kurie žurnalistai šią rugsėjį debiutavusios laidos „Aktualai“ aktorę vadina nauju atradimu. Bet tai netiesa.

MULTITALENTAS

Visos mergaičių grupės nuo „Šarka“ iki „69 Danguje“, netgi pats Radžis yra sukaupę mažiau patirties bagažo už šią didžiaakę gražuolę.
Gabrielė – praktiškai multitalentas. Vaidino filmuose, serialuose ir spektakliuose, vedė televizijos laidas, dainavo ir grupėje, ir kaip solo atlikėja. Buvo daugybės reklamų veidas (telekomunikacijų bendrovių, kosmetikos parduotuvių, kavinių tinklo). Neįtikėtina, bet Gabrielės patirtis pramogų versle – net dvidešimt metų! Ką dar norėtų išbandyti? Turbūt neliko pasirinkimo, nes ji net Lietuvoje negirdėto specialiųjų efektų 5D kine spėjo šmėstelėti.
Visko pradžia, kai būdama aštuonerių suvaidino tuo metu kultiniame muzikiniame filme „Mergaitė su degtukais“. Jai atiteko pagrindinis vaidmuo! Po to tapo itin populiarios laidos „Telebimbam“ dainininke. „Iki šiol dažnai prieina gražūs suaugę vaikinai pasakyti, kad buvau jų paauglystės žvaigždė“, – prisipažįsta ji.

Išskirtinių fotosesijos kadrų ir interviu su Gabriele tęsinio ieškok spalio mėnesio žurnale „Panelė“. Jau prekyboje!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis