Fotografų karai: profesionalai prieš mėgėjus. Dalyvauk konkurse!

Jau pusę metų, pirmuosiuose „Panelės“ puslapiuose galite rasti fotokonkursą. Idėja gimusi kartu su pasaulį apėmusią fotografavimo manija. Renginiai, autoportretai, karšti įvykiai, gamtos vaizdai... Skaitytojai siunčia nuotraukas – žurnalas teikia dovanas.

„Šimtus vaizdelių sulaukiantis konkursas suvienijo profesionalus, net labai populiarius fotografus ir mėgėjus. Bet sąlygos visiems vienodos. Vertinimo komisija, kuriai vadovauja „Panelės“ fotoredaktorius Algis – rinkdama geriausius nežino, kas jų autoriai, ir tik po to kai išrenka, jiems atskleidžiamos pavardės“, - pasakojo rubriką kuruojantis žurnalistas Orijus Gasanovas.

Jis atskleidė, kad laiškai konkursui skrieja ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš užsienio. „Turim keturis itin aktyvius emigrantus, kurie nuotraukomis nuolant informuoja kas vyksta Anglijoje, Švedijoje, Danijoje ir Airijoje“, - pasidžiaugė jis.

Štai pavyzdžiui spalio mėnesio numeryje, nuotrauka laimėtoja tapo Justės Kubilinskaitės kadras „Liepsnos ir makaronai“.

„Visada su savimi nešiojuosi nediduką „Fujifilm“ fotoaparatą su zoominiu objektyvu – mobiliaku tokios nuotraukos nepadarysi. Šią vasarą atostogaudama Turkijoje pagavau tokį kadrą – man labai patiko, kad juodai-baltų plytelių fone išryškėja raudona liepsna ir raudonai makaronai“.

Justei atiteko „Betty Barclay“ kvepalai „Tender Blossom“.

„Justė šaunuolė – gerai sukomponuotas kadras ir teisingai parinktas objektyvas. Tikrai puikus kontrastas tarp nespalvotos aplinkos ir raudonai-oranžinių makaronų“, - apie merginos darbą žurnale atsiliepė Algis.

Dėmesio! Ir tu gali prisijungti prie šio populiaraus konkurso.

Be fotoaparato neini iš namų? O gal smagias gyvenimo akimirkas stabdai mobiliuoju telefonu? Kelionė, miesto šventė, sesers vestuvės, juokingas namų vaizdelis, pirmoji žibutė ar paskutinis skambutis – temos nevaržome, fantazijos taip pat!
Geriausius TAVO PADARYTUS kadrus su trumpu aprašymu bei savo kontaktiniais duomenimis siųsk mums!
Atrinkti šedervrai ne tik papuls į žurnalą, bet dar ir vertingą prizą gali laimėti.

Nuotraukų su istorijomis žurnalas „Panelė“ laukia el.paštu foto@panele.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis