Paroda ant pilvo: gėlių mergaitės stiliukas(FOTO)

Spalio mėnesio „Panelės“ žurnale rasi receptą, kaip, nukritus paskutiniam lapui, į širdį ir spintą įsileisti pavasarį. Dabar supermadingi printai, nutūpę ant drabužių, priverčia juos žydinčiais meno kūriniais.

Optizmizmas

Jo niekada nebus per daug ir būtent gėlėmis apsipylę drabužiai to suteikia su kaupu. Tai tarsi vitaminas C, tik ne tavo kūnui, o akims.

Dėmesio magnetas

Faktas, kad, pasipuošusi gėlėta suknia ar džemperiu, užtikrintai trauksi praeivių akį labiau, nei nuo galvos iki kojų apsiginklavusi juodos spalvos apdarais.

Koja kojon su mada

Printai dabar karaliauja populiariausių drabužių parduotuvių vitrinose, nes yra hipermadingi. Taigi, net ir tos, kurios deklaruoja poziciją „Būsiu stilinga, o tik po to madinga“ turėtų šį kartą nusileisti. Verta.

Romantika

Ne paslaptis, kad vaikinus traukte traukia žaismingos, romantiškos panelės, atrodančios ne pernelyg agresyviai. Gėlėti printai – tai, ko tau reikia, kai skubi į pasimatymą.

Universalumas

Nors priimta manyti, kad margi audiniai tinka tik šakaliukėms, iš tiesų viskas priklauso nuo rašto pobūdžio. Kai kurie drabužėliai gali optiškai pridėti to, ko trūkta (jei jie tūno ties krūtine, užpakaliuku), kai kurie – numti, ko nereikia (smulkių ir stambių raštų deriniai padeda nukreipti dėmesį nuo to, ko pastebėti nepatartina).

Nuotraukos Pull&Bear, Topshop.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis