Sužinok, kaip patekti ant „Panelės“ viršelio!

Daugelis galvoja, kad patekti ant „Panelės“ viršelio – „misija neįmanoma“, ir kad taip pasisektų reikia būti nepaprastai gražiam, o dar svarbiau – „žvaigžde“. Pasirodo, svarbu visai ne tai!

Jei esi kažkuo ypatingas, padarei kažką dėl ko didžiuojiesi tu ir aplinkiniai, pirmyn, turi galimybę puikuotis ant  žurnalo viršelio. Šiame interviu „Panelės“ vyriausioji redaktorė Jurga pasiruošusi atskleisti, kas, kaip ir kodėl patenka ant „Panelės“ viršelio.

Jau seniai susidaręs stereotipas: žurnalo viršelis – tik „žvaigždėms“. Ar tai tiesa? Pagal ką iš tiesų renkate viršelio herojų?

Norėtume viršelio merginą rinkti pagal tokius kriterijus: graži, protinga, daug pasiekusi ir jauna. „Žvaigždės“ lyg nužengusios nuo aukščiausios mados podiumo ar „glamūrinio“ žurnalo viršelio – retas atvejis „Panelės“ viršelyje.

Kiekvieną mėnesi sugalvoti įspūdingą viršelio idėją – nelengvas uždavinys. Nuo ko priklauso žurnalo viršelio herojaus įvaizdis?

Dažniausiai žurnalo viršelis atspindi herojui tuo metu svarbiausias gyvenimo aktualijas, tarkim, neseniai viršelyje „vestuvinėje“ fotosesijoje dalyvavo Jonas ir Simona Nainiai, nes jų pačių vestuvės vyko žurnalo pasirodymo laikotarpiu. Stengiamės, kad viršelis būtų kažkoks kitoks: iššaukiantis, pritraukiantis akį. Kad tai nebūtų vien gražus, „glamūrinis“ viršelis, kuo įprastai pasižymi moterų ar merginų žurnalai.

Nuo kurio „paneliečio“ labiausiai priklauso viršelio įvaizdis?

Didelė dalis priklauso nuo fotografo, tačiau visi kažkiek prisidedame, mes - tarsi šeima. Dabar Kalėdinį viršelį ruošim, o Kalėdinė tema šiek tiek diktuoja stilių, todėl mes nenorim peilių, kraujo ar kažkokių baisybių. Norim kažko, kas žmonėms suteiktų džiaugsmo ar pralinksmintų. Viršeliai – didelis galvos skausmas, kiekvieną mėnesį keliam sau didelius reikalavimus.

Jurga Baltrukonytė
Jurga Baltrukonytė
A.Kriščiūno nuotr.

Žmonės dažnai spėlioja: ką gi reikia padaryti, kad apie tave parašytų „Panelė“?

Pirmiausia reikia pasisiūlyti, kartais žmonės labai nuvertina save. O iš tiesų tai reikia padaryti kažką labai gero arba blogo. Mes, žinoma, nesimėgaujame tais blogais dalykais, mano tikslas, kad tai būtų kaip pamoka, medžiaga pamąstymui, jei skaitytojas kada nors atsidurtų pasirinkimų kelyje ir galbūt visai netyčia prisimintų: „O, juk aš skaičiau apie tai!“. Paprasčiausiai reikia padaryt kažką įdomaus, nesvarbu, gero ar blogo.

Žurnale dažniausiai pasakojama apie mažai žinomus, arba iš viso nežinomus žmones. Kodėl?

Su „žvaigždėmis“ Lietuvoje dirbti labai sunku ir nuobodu, nes lietuviškos „žvaigždės“ bijo apie save pasakyti bet ką blogo, nori spindėti ryškiausioje glamūrinėje šviesoje, nors iš tiesų gal net nėra nusipelniusios. Dėl to darbas su jomis yra be galo sunkus ir nuobodus. Viskas yra slepiama, žodžiu, kuriamos paslaptys ten, kur jų išviso nėra. O paprastų žmonių istorijos yra šimtą kart įdomesnės, ir jų galime rasti tikrai labai įspūdingų. Jie nieko neslepia, yra atviri, nuoširdžiai ir su menkiausiomis detalytėmis pasakoja apie savo gyvenimą.

Redakcijoje gyvenimas tiesiog „verda“, ar ir viršelių fotosesijos dažnai būna chaotiškos?

Kažkada fotografuojant viršelį dalyvavo ir šunys, jie pridergė nematomoj vietoj ir Algis („Panelės“ fotografas Algis Kriščiūnas - aut.past.) įlipo į „dovanėlę“ abiem batais. Visą laiką kas nors linksmo nutinka. Žvėrys, gyvūnai sukelia labai daug problemų. Kartą viršeliui pozavo beždžionė, tai gerai, kad šeimininkas uždėjo „pampersus“. Baisi smarvė, siaubas, nes ta beždžionė pradėjo „naglavoti“. Buvo labai panašus įvykis ir su puma, žvėrys juk neprognozuojami.

Daugelis merginų svajoja pateikti į šį žurnalą, tačiau nesuvokia, jog tam reikia ne vien „gražių akių“. Redaktorės Jurgos atsakymai puikiai įrodo – ne „žvaigžde“ būti svarbiausia. Svarbu siekti savo svajonių. O jas anksčiau ar vėliau įgyvendinus, nebijoti apie jas papasakoti ir kitiems!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis