Nutolęs giliai į gamtą jonaviškis išvydo stebuklą(FOTO)

„Paukščių takas“, – taip savo menišką naktinio dangaus nuotrauką pavadino Mantas Srelčiūnas iš Jonavos. Sako – tokį vaizdą galima pamatyti tik nutolus giliai į gamtą, atokiau nuo miesto šviesų.

Jis pasirinko Žeimių kaimo pašonę. „Buvo giedra rugpjūčio naktis, pati žvaigždžių lietaus pradžia“, – prisimena autorius.


„Paukščių takas“. Manto Srelčiūno nuotrauka

Tai lapkričio mėnesio žurnale „Panelė“ pasirodžiusi nuotrauka, fotokonkurso laimėtoja. Mantas – savamokslis fotografas, savo fotoaparatu gebantis išlaužti ne ką prastesnį kadrą, nei profesionalai. Jis pabandė savo jėgas žurnalo pirmuosiuose puslapiuose esančiame konkurse ir nugalėjo.

„Panelės“ meninis redaktorius Algis Kriščiūnas vaikino darbą įvertino taip: „Jei nori, kad pavyktų toks rezultatas, turi daug išmanyti. Kaip mėgėjas, Mantas padarė tikrai gražų kadrą, beje, primenantį mobiliųjų telefonų užsklandėles. Gal dar pelningai parduos kokiai kompanijai?“

Gal ir tavo kompiuteryje arba albume yra dėmesio vertų nuotraukų? Keiskim jas į dovanas.
Siųsk geriausius SAVO PADARYTUS kadrus su trumpu aprašymu bei kontaktiniais duomenimis el.paštu foto@panele.lt – atrinkti šedevrai ne tik pateks į žurnalą, bet ir laimės vertingą prizą (kvepalai, kosmetikos rinkiniai, prabangūs laikrodžiai ir t.t).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis