Spalvų galia: kokių atspalvių drabužiai tinka skirtingoms progoms?(FOTO)

Klasikinės spalvos - juoda, balta ir raudona dar niekada nenuvylė ir maištaujančių scenos žvaigždžių, ir aukštuomenės pokylių damų, nes šie atspalviai visada garantuoja aplinkinių dėmesį. „Panelės“ žurnalo lapkričio numeryje – romantiška fotosesija, kurioje sužinosi, kaip pasibalnojus klasikines spalvas, tapti išskirtine fashionsita.

Raudona
Tai aistros, energingumo, išskirtinumo spalva, kuri garantuos, kad visada būsi pastebėta. Raudona taip pat padeda sukurti fatališkos, nepasiekiamos, drąsios merginos įspūdį. Svarbiausia, kad šios spalvos drabužis nebūtų itin iššaukiantis, nes raudona perspaudus gali merginą paversti vulgaria būtybe. Ką daryti, jei su šia ugninga spalva sunkiai susidraugauji? Pradėk nuo raudono lūpdažio.
Kur geriausia vilkėti šią spalvą? Pasimatyme ir visur kitur, kai nori padaryti įspūdį.

Juoda
Tai klasika, kurią pasirinkus visada laimėsi. Ji optiškai lieknina, todėl juodai geriau parengti tą kūno vietą, kurią labiausiai norėtum sumažinti. Juoda taip pat prideda elegancijos, ne veltui į aukštuomenės pokylius moterys apsirengia juodai ir drąsiai pozuoja fotografams. Dar ši spalva gelbsti, kai reikia pasislėpti, o kartais (kai pasirenkamas neeilinis drabužio modelis ar ypatinga medžiaga) kaip tik leidžia išsiskirti iš minios.
Kur geriausia vilkėti šią spalvą? Oficialiuose renginiuose, prašmatniuose baliuose, paskaitose (jei nenori, kad dėstytojas tavęs ko paklaustų), kai nori atrodyti lieknesnė.

Balta
Ji tikrai nepriklauso tik nuotakoms. Tai atostogų spalva, kelianti nuotaiką ir puikiai deranti prie įdegio, pasirinkus tinkamą audinį ji atrodo nepaprastai puošniai. Anot psichologų, ją renkasi labai tvarkingi, atsakingi žmonės. Balta spalva ją dėvinčiam žmogui suteikia gražaus švytėjimo ir tarsi atgaivina papilkėjusią odą, todėl bent jau baltas šalikėlis ar keletas šios spalvos palaidinių tavo garderobe turėtų atsirasti.
Kur geriausia vilkėti šią spalvą? Darbo pokalbyje (sudarysi patikimo, tvarkingo žmogaus įspūdį), svarbiame susitikime, ar tada, kai norėsi gyvenime atversti naują švarų lapą ir viską pradėti nuo pradžių.

Daugiau madingų idėjų rasi lapkričio „Panelės“ žurnalo numeryje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis