Prekyboje pasirodė žėrintis žiemos žurnaliukas „Panelė. Bling Bling“

Mados naujienų, makiažo gudrybių, linksmų istorijų ir paslaptingų burtų kupinas žurnalas „Panelė. Bling Bling“ -jau prekyboje. Tegul šis geros nuotaikos užtaisas pripildo tavo kasdienybę smagių idėjų ir leidžia švytėti iš laimės!

Fashionistoms
Galingas savaitės mados planas leis išbandyti daugybę įvaizdžių, nuo fyfos iki roko žvaigždės, talentingų Lietuvos dizainerių desantas papasakos, kaip jie sukūrė šedevrus, kurios dievina stileivos iš viso pasaulio, o talentinga blogerė patars, kaip per vakarą pasigaminti originalų džemperį. Grožio rubrikose lauks patarimai, kaip prižiūrėti odą žiemą, sukurti šventinį makiažą ar suformuoti žvaigždišką figūrą.

Magijos asėms
Spalvų burtai padės siekti meilės ir sėkmės, miego burtai išduos, kokia asmenybė esi, o tikros raganos Neringos Saladžės sudarytas šaltojo sezono horoskopas patars, kada kovoti dėl meilės, o kada – siekti mokslo aukštumų.

Norinčioms išgarsėti
Užteks tylėti, kol kitiems ploja! Išskirtinis straipsnis apie tai, kaip „Manęs niekas nemėgsta“ pakeisti į „Manimi visi žavisi“ padės tapti mėgstama ir mylima, o svajojančioms apie pasaulinę šlovę viršelio mergina aktorė Anastasija atskleidžia receptą, kaip tapti kino žvaigžde.
Visko po truputį

„Panelės“ žurnalo priede „Panelė. Bling Bling“ laukia išradingi receptai virtuvės gurmanėms, idėjos laisvalaikiui nuo kovos menų iki muilo gaminimo pamokų, kryžiažodžiai ir vertingi kosmetiniai prizai, pikantiškos smulkmenos iš Lietuvos ir pasaulinių žvaigždžių gyvenimo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis