Prekyboje pasirodė Kalėdinis „Panelės“ numeris(FOTO)

Kalėdinė „Panelė“ jau šiandien pasirodė prekyboje! Šis numeris - ypatingas: galėsi išsirinkti dovaną, prisiminti visus šiais metais vykusius šou pasaulio įvykius, pasimėgauti ryškiais mados puslapiais, ir žinoma - prikaustančios, tikros istorijos!

„Panelę“ jau galite rasti visose spaudos platinimo vietose Lietuvoje ir ne tik. Žurnalas pasiekė emigrantus Anglijoje, Airijoje, Norvegijoje, JAV, Danijoje, Ispanijoje ir Vokietijoje.

Viršelį šį kartą papuošė unikali gražuole - kebabinės pardavėja Karolina Augutytė, kuri dideliais žingsniais žengia mados pasaulyje. Ši mergina nevynioja į vatą - tiesiai šviesiai kritikuoja mises, fyfas ir tuštybę vakarėliuose. Žurnale - ne tik apie jos karjerą, bet ir apie sunkią vaikystę, bei meilę futbolininkui.

Geroji žinia - lygiai po metų į žurnalo puslapius grįžta šventiškas PRINCESIŲ projektas, kuriame - širdį virpinančios, dramatiškos istorijos. Šių metų tema - nugalėkime visas dramas!

Žurnalistas Orijus pakalbino naują svajonių jaunikį - Deividą Bendžių, kurį palaikino pati prezidentė. Deividas atskleidė, kokios merginos jam reikia.

Kaip žmonės gyvena Aliaskoje? Istorija iš pirmų lūpų - Agnės straipsnyje „Šiaurietiška egzotika“.

Rasite naują rubriką „Romo tyrimas“, kuriame jaunasis kino režisierius Romas Zabarauskas - pats suranda problemą ir pats ją išsprendžia. Pirmo tyrimo tema - paparaciai.

Fotografo Algio madų fotosesija šį kartą vadinasi „Vienos nakties nuotykis“. Kodėl? Ieškok naujausioje „Panelėje“.

Žurnale taip pat skaitykite:

Mergina su tortu ant galvos. Tokį vaizdą pamatysite tik Kaune. Kiekvieną dieną...

NAUJA RUBRIKA!!! Fashionistų kovos. Trys merginos, geriausi jų derinukai. Kuri nugalėjo?

Meilė ir verslas. Porelė atidarė graikišką taverną.

Žvaigždės dukra: dainininkės dukra bando sprukti iš po mamos sparnelio. Kaip jai sekasi?

Straipsnis įkvėpimui. Madingiausi pasaulio filmai. Ką iš ko pasiskolinti?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis