Žurnalas „Panelė” „įsivaikina“!

Vieni iš didžiausių šiuolaikinio jaunimo galvos skausmų – tai nelaiminga meilė ir… tolimesnis karjeros kelias. Kur studijuoti? Kokią profesiją pasirinkti? Kaip nenusišnekėti per svajonių įmonės darbo pokalbį?

Į visus rūpimus klausimus Jums padės atsakyti Tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda ,,STUDIJOS 2014”.

Čia Jus išskėstomis rankomis priims ir apie studijas išsamiai papasakos NET 193 mokymo organizacijos iš 13 šalių. Taip pat bus skaitomos įvairiausios tobulėjimą skatinančios paskaitos, vyks pramogos (pvz. stalo futbolo čempionatas), o apie darbo subtilybes kalbės AŠTUONIOS lyderiaujaunčios Lietuvoje įmonės.

Taip, taip, taip, ten dalyvausime ir mes – skaitomiausias žurnalas Lietuvoje „PANELĖ”. Pasakosime apie nekasdienišką mūsų darbo kasdienybę, vaizdžiai pristatysime žurnalo organizuojamus projektus ir renginius ir skleisime pozityvą aukščiausiais dažniais!

Šioje parodoje turėsime švenčiausią misiją. Mes esame pasiruošę įsivaikinti vieną iš mugės dalyvių. Kūrybingiausiam, beprotiškiausiam, nuraučiausiam moksleiviui pasiūlysime atlikti 2 mėn. trukmės praktiką savo pasirinktu laikotarpiu! Visada svajojai ir apie tai, kaip dirbi „PANELĖJE”? Nepražioplink unikalaus šanso!!!

Galvoji, kad čia jau viskas? JOKIU BŪDU! Mūsų žurnalą ,,kamuoja” maža problemytė, kurią išspręsti pasiūlysime Jums. Geriausių sprendimų autoriai bus apdovanoti 300Lt, 150Lt ir 100Lt vertės prizais. Visa tai – už Jūsų išradingumą ir netradicinius pasiūlymus. Na, o kokia ta problemytė, sužinosite tik atvykę į parodą.

Kas? ,,Studijos 2014”
Kada? Vasario 6-8 dienomis.
Kur? LITEXPO Vilniuje
Kodėl? Nes bus žiauriai smagu, o „PANELĖ” taip pat dalyvaus!

Susimojuosim!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis