Netradicinės Lietuvos porelės: mes skirtingi, bet mylime vienodai!

Vaikinas nekalba lietuviškai, domisi keistais dalykais ir sveria dvigubai mažiau už tave? Ir kas čia tokio? Visos šios porelės – įrodymas, kad meilė nugali visus skirtumus.

Jei tėvai sako, kad išsirinkai „ne tą“ vyrą, tegul paskaito šias istorijas.

EGZOTIKA IŠ BALTARUSIJOS

Paulius lig šiol nežino, kaip rašoma jo merginos pavardė, ir kartais tenka pavargti, kad su ja susikalbėtų. Tačiau vaikinas iš Vilniaus ir mulatė iš Baltarusijos taip myli vienas kitą, kad žodžiai mažai ką reiškia.

Studentės Arinos Rakutuarisua mama – baltarusė, o tėtis – iš Madagaskaro. Būtent jis ir nulėmė egzotišką merginos išvaizdą. Prieš pusantrų metų Paulius ją pastebėjo viename sostinės bare. Nuo tos nakties porelė taip ir neišsiskyrė.

Paulius: „Tai pats laimingiausias atsitiktinumas mano gyvenime. Buvo beviltiškai nuobodus vakaras. Su draugu stoviniavome prie baro ir jis man parodė šokančią merginą. Sako: „Žiūrėk, kokia gražuolė, padėk gėrimą ir eik šokti“. Gerai, kad jo paklausiau“.

Arina: „Labai patraukliai skambėjo Pauliaus balsas. Pirmiausia tai ir sužavėjo. Kitą dieną ilgai vaikščiojome Vingio parke, kalbėjomės. Pamatėme, kad abiems patinka tos pačios knygos, abu sutariame įvairiais gyvenimo klausimais“.

Paulius: „Mes iš tiesų skirtingi. Pirmiausia, žinoma, išvaizda. Paskui – kalba. Iš pradžių su Arina bendravome angliškai. Dabar – rusiškai. Kartais susinervinu: ką lietuviškai pasakyčiau vienu žodžiu, rusiškai tenka aiškinti keletą minučių.“

DVI SKIRTINGOS DIETOS

Didžiausi Vilūnės ir Andriaus skirtumai išryškėja jiems susėdus prie stalo. Vilūnė stengiasi maitintis sveikai, kad sulieknėtų, o Andrius – atvirkščiai – valgo kiek tik gali, nes nori priaugti bent porą kilogramų.

Vilūnė: „Mūsų susipažinimo istorija – kaip iš komedijos. Pirmąsyk susitikome, kai aš pro langą įlipau į Andriaus bendrabučio kambarį. Grįžau per vėlai, budėtoja nebeįleido, tad su draugais sugalvojome sprendimą.“

Andrius: „Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Vos ją išvydęs pasakiau: „Tai dabar pulk man į glėbį. Taip mes kartu jau metus“.

Vilūnė: „Geriausia šioje istorijoje tai, kad man patinka aukšti ir liekni vaikinai, o jam – tokios gražios ir fainos panelės“.

Andrius: „Daug kas pastebi išorinius neatitikimus, bet mes skiriamės ne tik išvaizda. Pavyzdžiui, aš visko noriu greitai, nuolat skubu, o Vilūnė – ramesnė. Ji pirmiau galvoja, o paskui daro“.

Vilūnė: „Ką kiti besakytų, mums jų nuomonė nerūpi. Mylim vienas kitą ir niekam neleistume išardyti tokių gražių santykių“.

Dar daugiau neįtikėtinų meilės istorijų skaityk vasario mėnesio „Panelėje”!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis