Vasario 25d. mados entuziastai plasnos į Nacionalinį dramos teatrą Vilniuje! (KONKURSAS)

„Drugeliai pilve” gali turėti bent dvi skirtingas reikšmes. Jie skraido, kai esi be protiškai įsimylėjęs arba kai labai jaudiniesi. Iš tikrųjų, abi šios reikšmės gali būti pritaikytos, kalbant apie Agnės Kuzmickaitės naujausios mados kolekcijos pristatymą, vyksiantį vasario 25 dieną Vilniuje.

Visi, ištroškę pamatyti šviežiausias mados tendencijas, su nekantrumu laukia antradienio, o šio renginio kaltininkė, liekant vis mažiau ir mažiau laiko iki didžiosios dienos, jaudinasi ir tikisi, kad viskas pavyks kuo puikiausiai!

Agnė Kuzmickaitė
Agnė Kuzmickaitė
A.Kriščiūno nuotr.

Stilingais drugelio motyvais ant įvairiausių rūbų garsėjanti mados dizainerė Agnė Kuzmickaitė yra tikra savo srities specialistė. Ir būtent čia pasireiškia antroji „pilve skraidančių drugelių” reikšmė – meilė. Ne be reikalo yra sakoma, kad tai, ką darai su meile, visada pavyksta geriausiai. Akivaizdu, kad Agnė nuolatos atiduoda visą save, išdalina visą aistrą ir meilę, kurdama šiuos mados šedevrus. Būtent todėl mados entuziastai neberanda sau vietos ir net ant kalendoriaus braukia dienas, kada galės išvysti dar vieną nepakartojamą reginį. Reginį, kuris nustebins plačia stilingų drabužių įvairove, net šimtu modelių, pritrenkiančia scenografija bei muzikos ir šviesų šou.

Tu taip pat privalai ten būti!!! Vasario 25 dieną Nacionaliniame dramos teatre Vilniuje mados dizainerės Agnės Kuzmickaitės naujausios kolekcijos pristatymas!

KONKURSAS

Ką? Neturi bilieto? Nieko baisaus! Tavo ištikimiausia draugė „Panelė” yra paruošusi kvietimą dviems. Komentaruose rašyk, kada tavo pilve pradeda skraidyti drugeliai ir laimėk!

Na, o jei vis tik renginyje pasirodyti negalėsi, genialių idėjų, kaip ir už kiek rengtis, visada gali pasisemti žurnale „Panelė”! Vasario mėnesio žurnale savo prašmatnius rūbus demonstruoja fashionistos iš trijų didžiausių Lietuvos miestų! Tačiau tuo viskas toli gražu nesibaigia. Atsiversk žurnalą ir leisk mums tave nustebinti!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis