Ei, jaunasis dizaineri, būk pastebėtas ir įvertintas!

Ei, jaunasis mados guru, atėjo laikas traukti žirkles, siūlus ir adatas iš stalčiaus ir, įjungus savo fantaziją ir rafinuotą skonį rūbams, pademonstruoti visai Lietuvai, kad esi nuostabus dizaineris.

Žurnalo ,,PANELĖ” organizuojamas kasmetinis konkursas ,,Krištolinė adata’’ sugrįžta!

KAIP? KAS? KODĖL?

IKI BALANDŽIO 20 DIENOS siųsk bent penkis savo šedevrų pavyzdžius magazine@panele.lt, nurodyk savo vardą, pavardę, miestą ir pridėk kolekcijos aprašymą. Savo ruožtu mes įkelsime Tavo darbus į ,,PANELĖS” puslapį facebook’e.

Kitas Tavo žingsnis bus sugeneruoti kuo daugiau ,,like’’ paspaudimų ant atskirai Tau sukurto nuotraukų albumo. Jie sudarys net 50% galutinio verdikto dėl patekimo į konkurso finalą. Pabrėžiame, kad užskaitysime tik ant viso albumo atsiradusius ,,like’us”.

Iš visų jaunųjų dizainerių ,,PANELĖS” kompetetinga mados ekspertų komisija, atsižvelgusi į Jūsų surinktus ,,like’us’’ facebook’e, atrinks 5 finalistus, kurių lauks ŽIAURIAI linksma užduotis.

APRENK MOČIUTĘ!

,,PANELĖ” šiemet subręsta ir švenčia 20-ies metų jubiliejų. Šia proga, konkurso finalininkai turės sukurti rūbą savo išmintingai ir subrendusiai močiutei! Visą kūrybinį procesą reikia filmuoti ir fotografuoti, sukurti ne ilgesnį nei 90 sekundžių trukmės video ir atsiųsti magazine@panele.lt. Jūsų kūryba vėl bus paviešinta facebook’e, o lemiamas žodis priklausys liaudžiai! Daugiausiai ,,like’’ surinkęs video – laimės!

PRIZAI

Visų dalyvių laukia nuostabi nuotaika ir neišdildomi įspūdžiai, o geriausi jaunieji dizaineriai bus apdovanoti vertingais rėmėjų prizais. Laimėtojui, tradiciškai, atiteks KRIŠTOLINĖ ADATA!

REIKALAVIMAI DALYVIAMS
Amžius – 15-25 m.
Kolekciją turi sudaryti bent 5 TAVO kurti modeliai.
Konkurse negali dalyvauti profesionalūs dizaineriai bei daugiau kaip dviejų dizainerių grupės.

Daugiau informacijos www.panele.lt ir facebook.com/panelelt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis