Esi ištikima „Panelės“ skaitytoja? Įrodyk ir laimėk!

Išduok mums, ar atidžiai skaitai „Panelę”? Net neabejojame, kad kiekvieną mėnesį savo išlavinta akimi ir kritišku skoniu kaip tironė nykščiu į viršų užskaitai arba nykščiu žemyn pasmerki žurnalo viršelį. Savo aštriu protu įvertini kiekvieną leidinyje esantį straipsnį bei interviu. Su susižavėjimu, pavydu arba panieka vartai fotosesijų puslapius.

Tačiau ar kada nors atkreipei dėmesį į vieną mažytę detalę, kuri taip pat puikuojasi ant žurnalo viršelio? Detalė, kurią tikrai pastebi kasininkės, kiekvieną kartą kantriai skanuodamos „Panelę” parduotuvėse bei spaudos kioskuose. Jau turbūt supratai, apie ką mes kalbame. Dar ne? Tai – leidinio brūkšniniai kodai!

Dabar žvilgtelk į savo didžiulę žurnalų kolekciją. Ar pastebėjai, kad kiekvienas numeris turi vis kitokį barkodą?! Paukštis, baigiantis jį nulesti, plaukikas, besiiriantis ant brūkšnelių ir dar visa begalė unikalių iliustracijų tam, kad kiekviena žurnalo detalė sukeltų žavesį ir džiaugsmą! Kitaip tariant, „Panelė” iščiustyta iki negaliu! Tai visai kaip ta fyfa, apie kurią Jūs taip sėkmingai spėliojote viename iš mūsų „Facebook“ konkursų. Tik šįkart tikimės, kad fyfa - iš gerosios pusės.

Konkursą, susijusį su mūsų unikaliais barkodais, rasi „Instagram“ @panelemagazine arba facebook.com/panele.lt. Šįkart apdovanosime SEBAMED kosmetikos rinkiniu!

O čia tiesiog pažaidimui pateikiame keturis naujausius barkodus. Išrink iš jų fainiausią!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis