PANELEI 20: jauniausia Europos fitneso čempione Ellietė sporto neapleidžia ir dabar(INTERVIU)

„Kažkada mano šūkis, ko gero, turėjo skambėti taip: „Siekti – nepasiekiamo” arba „Tobulumui - nėra ribų”. Tiesiog visada keldavau sau aukštesnę kartelę ir norėjau padaryti, pasiekti daugiau nei gali kiti. Norėjau būti pripažinta, geriausia ir, manau, man tai pavyko!” – taip šiandien kalba Ellietė Lukytė. Mergina, kuri savo stulbinančius raumenis tiesiai iš „Panelės” žurnalo demonstravo prieš pekerius metus.

Sportininkė nuo 12 metų laikėsi griežto sportinio rėžimo, mitybos ir disciplinos, o būdama vos 16-os tapo Europos fitneso čempione. Siūlome paskaityti Ellietės istoriją bei įvertinti sportinį triūsą, kurį publikavome 2009-ųjų liepą:

Esame žiauriai laimingi, nes Ellietė sutiko su mumis pasikalbėti dabar, t.y. po penkerių metų. Ką ji veikia šiandien, ką galvoja apie savo aistrą sportui, kaip žurnale publikuotas straipsnis pakeitė gyvenimą ir ko sportininkė norėtų palinkėti „Panelei”, skaitykite išskirtiniame, šviežiame, gaiviame interviu:

- Papasakok apie savo paauglystę. Turbūt ji buvo visiškai netradicinė?
- Mano paauglystė ir „mokyklos laikas” buvo realizuotas būtent fitneso sporto šakoje. Nuo vaikystės beveik neturėjau laisvalaikio, profesionaliai treniravausi, ruošiausi įvairiems Lietuvos ir tarptautiniams čempionatams, padėjau tėveliams darbuotis, ir, be jokios abejonės, vaikščiojau į pamokas. Tačiau kad ir kokia vaikystė būtų buvusi užkrauta, ji tikrai buvo kupina įspūdžių, laimėjimų, pergalės jausmo ir šlovės. Tikrai visą gyvenimą turėsiu ką atsiminti!

- „Panelės” šūkis – laimingas gyvenimas. Ar gali ranką prie širdies pridėjusi pasakyti, kad esi laiminga?
- Šiuo metu esu labai laiminga. Iš tikrųjų, visuomet tokia buvau. Tik kiekvienas gyvenimo tarpsnis turi skirtingą laimės sampratą. Per visus tuos metus daug kas pasikeitė, tad turbūt labiau man tiktų šūkis: „Gyvenimo siekiamybė - tikslingas gyvenimas”. Tuo metu, kai rašėte apie mane, visa galva buvau panirusi į sportinių aukštumų siekimą ir savo ambicijų išpildymą, o įvairiausių publikacijų apie save nesureikšmindavau. Tiesiog tyliai pasidžiaugdavau, bet visada kritiškai į save žiūrėdavau ir sparčiais žingsniais toliau siekiau savų tikslų aplink nesidairydama.

- Ar žurnale publikuotas straipsnis padidino Tavo populiarumą?
- Dėmesio man apskritai niekad netrūko, o dabar - irgi juo nesiskundžiu. Tiesa, kad„Panelės” parašytas straipsnis prisidėjo prie ne tik mano, bet ir mano kultivuojamos sporto šakos populiarumo. Tai labai svarbu, nes visi sportininkai trokšta būti įvertinti ir žinomi visuomenėje.

- Kas dar pasikeitė Tavo gyvenime per šiuos penkerius metus?
- Išmokau džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka, nes supratau, kaip greitai jis bėga. Po 12-os klasės pradėjau studijuoti mediciną, o šiuo metu esu 3-iajame kurse. Dirbu bendrosios praktikos slaugytoja.

- Šuolis nuo fitneso iki medicinos?
- Visada troškau padėti kitiems, man tai suteikia malonumą. Be to, tai labai praktiškas ir naudingas mokslas, nes su sveikatos problemomis anksčiau ar vėliau kiekvienas susidursime gyvenime. Jaučiu, kad šioje srityje tikrai atradau save, studijos man puikiai sekasi, todėl mokausi valstybės finansuojamoje vietoje. Jau ir dabar turiu pasiūlymų dirbti kai kuriuose ligoninės skyriuose, kai tik pabaigsiu studijas.

- O kaip sportas? Negi jį apleidai?
- Tikrai neapleidau – vis dar sportuoju! Žmogus yra sutvertas judėti, tad be sporto ir fizinio aktyvumo tiesiog negalėčiau. Be to, padedu sportuoti ir kitiems - sporto klube „Gylys” dirbu asmenine trenere. Įdomu tai, kad šiame sporto klube ir pati užaugau bei pasiekiau savų sportinių aukštumų. Profesionalų varžybose nebedalyvauju - leidžiu pasireikšti kitiems. Fitneso srityje jau pasiekiau savo užsibrėžtus tikslus ir laimėjau viską, ką norėjau.

- Tavo širdis jau užkariauta?
- Taip! Per šias Šv. Kalėdas mano draugas paprašė manosios rankos.

- Ir..?
- Aš nedvejodama sutikau! Nuostabiai sutariu ne tik aš su savo sužadėtiniu, bet puikiai bendrauja ir mūsų šeimos. Žodžiu, džiaugiuosi savo gyvenimu visapusiškai!

- Ką palinkėtum „Panelei” 20-mečio proga?
- Žurnalą vis dar paskaitau prie kavos puodelio, nes galima rasti tikrai įdomių rubrikų. O Jums palinkėsiu dirbti dar daug metų, kad skaitytojų ratas platėtų, o straipsniai būtų vis įdomesni!

PANELEI 20 - įdomiausios žurnalo „Panelė“ istorijos, publikuotos per 20 „Panelės“ gyvavimo metų. Daugiau „antikvarinių“ „Panelės“ straipsnių ieškok kasdien portale panele.lt!

Didžiausio tiražo mėnesinis žurnalas „Panelė“ visuomet stebina unikaliomis istorijomis, savitu požiūriu, ryškiomis fotosesijomis ir nepakartojamais herojais.
Ar norėtum, kad žurnalas atkeliautų pas tave kas mėnesį? Dalyvauk konkurse ir laimėk žurnalo „Panelė“ prenumeratą 3 mėnesiams! Atsakyk į apačioje pateiktus klausimus ir neužmiršk įrašyti savo vardo, pavardės bei elektroninio pašto adreso.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis