Žvaguliui sūnų darbas kainavo pusę milijono ir bankrotą(INTERVIU)

Daugelis tikriausiai atsimena 2008-aisiais nuskambėjusią istoriją apie Žilvino Žvagulio ir Arūno Valinsko barą Margaritoje, kuris po neilgo gyvavimo buvo uždarytas dėl bankroto. Žurnalas „Panelė“ tą kartą kalbino tiek baro savininkus, tiek bare dirbusius Žilvino Žvagulio sūnus Ąžuolą bei Rytį, kurie su tėvelio palaiminimu garsųjį barą prižiūrėjo, tačiau, kaip vėliau paaiškėjo, ne itin akylai.

„Panelės“ 20-mečio proga kviečiame garsiąją istoriją prisiminti! Rubrikoje PANELEI 20 kasdien rasite įdomiausius žurnalo „Panelė“, gyvuojančio jau 20 metų, straipsnius.

Turbūt daugelis puikiai žino, kad Arūnas Valinskas – universali asmenybė. Šoumenas, politikas, teisininkas, sporto komentatorius, laidų vedėjas ir dar daugiau išbandytų įvairiausių veiklų. Tačiau ar žinojai, kad buvęs Parlamento pirmininkas kadaise puoselėjo ambicingus planus tapti geriausio naktinio baro Margaritos saloje savininku?

Kartu su puikiu bičiuliu Žilvinu Žvaguliu kurtas versliukas, deja, užsilenkė. Nors ir klubo atidarymas buvo daug žadantis, tačiau palaipsniui mažėjantys turistų srautai negarantavo šviesios ateities, o tuo metu Žvagulio jaunieji sūnūs Ąžuolas (20 m.) ir Rytis (18 m.) nepajėgė susitvarkyti su iškilusiais sunkumais.

Visai neseniai Arūnas Valinskas „Kitokių pasikalbėjimų” renginių cikle charizmatiškajam vedėjui Karoliui Tiškevičiui ir visiems restorane susirinkusiems klausytojams išdavė, kad būtent į tą Margaritos salos regioną, kuriame buvo įsikūręs baras, skraidydavo vos 2 maršrutai: iš Frankfurto bei Amsterdamo.

Tuomet, kai Margaritoje įsisiūbavo nusikalstamumas ir tie du maršrutai buvo uždaryti, turistų srautai sumažėjo iki minimumo. Taip ir bankrutavo perspektyvusis „Labas” naktinis klubas.

Siūlome prisiminti 2009-aisiais sausio mėnesį „Panelėje” publikuotą straipsnį apie verslininkų iš Lietuvos vargus Margaritoje, apie tai, kiek kainavo šis naktinis klubas, bei Žilvino Žvagulio kaltės jausmą prieš Arūną Valinską.

Didžiausio tiražo mėnesinis žurnalas „Panelė“ visuomet stebina unikaliomis istorijomis, savitu požiūriu, ryškiomis fotosesijomis ir nepakartojamais herojais.
Ar norėtum, kad žurnalas atkeliautų pas tave kas mėnesį? Dalyvauk konkurse ir laimėk žurnalo „Panelė“ prenumeratą 3 mėnesiams! Atsakyk į apačioje pateiktus klausimus ir neužmiršk įrašyti savo vardo, pavardės bei elektroninio pašto adreso.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis