Nukentėjusi Indrė Burlinskaitė: draugė išdavė intymias mano paslaptis(INTERVIU)

Penkiamyliais šuoliais į žvaigždžių Olimpą besiveržianti Indrė Burlinskaitė – ne tik graži moteris, bet ir fitneso čempionė, internetinių lošimų vedėja, televizinių projektų dalyvė bei... dainininkė! Taip, daug kas nežino, kad Indrė dar ir dainuoti moka. Tiesa, kaip ji pati sako, tikrai ne papais – jai atsibodo šis palyginimas, o gyvai kartu su savo kompanione Greta Lebedeva tikrai yra pasirodžiusi. Ir ne kartą!

Grupės „Kitokios” narės vis dar eina tikrų tikriausius kryžiaus kelius tam, kad galėtų pagaliau šiltai ir ramiai gyventi bei degintis po kaitriąja pramogų pasaulio saule. Tiesa, tai skamba pakankamai naiviai, kai suvoki, kad skandalai – vienas pagrindinių šou verslo variklių. Nors grupėje „Kitokios” dabar koncertuoja dvi merginos, dar dvi naudoja lygiai tokį patį sceninį pavadinimą ir taip pat rengia pasirodymus! Kas per akibrokštas?! Pasirodo tos „kitos dvi” - tai buvusios Indrės ir Gretos kolegės toje pačioje grupėje Oksana ir Renata. Merginos susipyko ir iš kvarteto liko du duetai. Indrė pripažįsta, kad Renata sugalvojo pavadinimą, tačiau būtent fitneso čempionės jį išgarsino, todėl „Kitokios” ir priklauso joms!

Iš tikrųjų, Indrės žodžiuose yra tiesos. Juk lygiai taip pat kai kurie vaikučiai tėvais vadina dažniausiai ne tuos, kurie „pradėjo”, bet tuos, kurie užaugino ir visąlaik buvo šalia.

Ech, tikrai painus tas „Kitokių” detektyvas. Paprasčiausia būtų paklausti paties pavadinimo, kuriam duetui jis nori priklausyti.

Siūlome paskaityti interviu apie Indrės Burlinskaitės muštynes su „Naujųjų pupyčių” nare, širdies reikalus ir populiarumo kainą, kurį paruošė „Panelės” žurnalistas Orijus Gasanovas.

KAS TOS „KITOKIOS“

„Kitokios“ – tokiu giliai neaiškiu, net paslaptingu pavadinimu Indrė prisistatė Lietuvai. Grupė, kurios branduolį sudarė penkios, po to keturios, galiausiai – dvi gražuolės. Sulig kiekvienu nutrupėjimu kildavo mažesni ir didesni skandalai. Vienas tokių iki šiol neišspręstas. Štai Indrė sako: „Grupėje esu aš ir Greta Lebedeva! Mes – duetas“. Bet ką tada reiškia šioms brunetėms oponuojanti Renata Klimaitytė, sakanti, kad ir ji yra „Kitokių“ sudėtyje: „Grupėje esu aš ir Oksana Šklėriūtė! Mes – duetas“.

(Kokia čia painiava, net galvą skauda.) „Man pačiai nuo šitų intrigų bloga. Kovojame jau daugiau nei metai dėl grupės pavadinimo. (Kaip ta kova kilo?) Renata su Oksana nusprendė išmesti mane su Greta. Joms netiko, kaip mes dirbame. Sakė, kad „per daug reiškiamės“. (Ant galvų joms lipote, norėdamos gerbėjų dėmesio?) Kuo aš kalta, kad manęs prašo interviu, kviečia į laidas, o jų ne? Su savimi visada pasiimdavau Gretą, nes ji man ne tik kolegė, bet ir draugė.“

PAVADINIMO KRIMINALAS

(Kodėl atsiskyrusios pasilikote tokį patį pavadinimą?) „Turėjome tą žinomumą... Jautėme, kad einame teisingu keliu, todėl mums tiko šitas pavadinimas, jis atspindėjo mus. (Viename interviu skaičiau, kad jį sugalvojo toji Renata.) Taip, bet vienas dalykas yra sukurti, kitas – išgarsinti. Paklauskite gatvėje, kas yra „Kitokios“, išgirsite, kad Indrė su Greta, apie jokias Renatas žmones nekalba. (Ar dabar gerai, kai abi grupės gastroliuoja... Publika gali susimaišyti.) Dėl to man jau nervai nelaiko. Renata su Oksana labai šlykščiai elgiasi, jos spaudai išduoda intymias mano paslaptis, kurias atskleidžiau, manydama, kad esame draugės. Jos peržengė ribas... Buvo minčių nebekovoti ir susigalvoti naują grupės vardą, bet po išdavystės atsirado principo reikalas. Jaučiuosi įskaudinta. Šiuo metu šitas skandalas jau perkeltas į valstybines įstaigas, jei reikės, per teismą uždrausiu joms vadintis „Kitokiomis“. (Tu apsigindama pasakyk visus argumentus, kuo jūs kitokios, tai bus įrodymas, kam priklauso pavadinimas.) Mes scenoje rengiame pasirodymą ne tik dainuodamos, bet ir šokdamos. Be to, mes ne tik dainininkės, bet ir sportininkės, esame fitneso čempionės.“

VADYBININKAS IŠ MEILĖS

(Seniai aišku, kad merginų grupėms išlaikyti dėmesį padeda visokie romanai, dažniausiai su sportininkais. Jūs irgi taip darote?) „Pavadinčiau tai sutapimu. Gretos vaikinas yra Londono olimpiadoje išgarsėjęs imtynininkas Aleksandras Kazakevičius. O aš draugauju su karatė čempionu Dariumi Petrikausku. (Greta jau susižadėjo, o jūs?) Kol kas neskubame, bet mes jau kartu gyvename. Santykiai tikrai ne dėl reklamos, viskas labai rimta, dėl pavydo net ir pykčių kyla. (Įdomu, kokia tu esi su savo vaikinu?) Atsidavusi, galima pasakyti, bet negaminu valgyti. Buitiniai dalykai man nepatinka. Mėgstame išeiti pašokti, juk ir susipažinome klube „Disco Buddha 311“. (Ar nenorite savo vaikinų įtraukti į muzikinę veiklą? Gal kokį duetą sporto tema užtrauktumėte?) ...

Interviu tęsinį skaityk balandžio mėnesio žurnale „Panelė”.

Didžiausio tiražo mėnesinis žurnalas „Panelė“ visuomet stebina unikaliomis istorijomis, savitu požiūriu, ryškiomis fotosesijomis ir nepakartojamais herojais.
Ar norėtum, kad žurnalas atkeliautų pas tave kas mėnesį? Dalyvauk konkurse ir laimėk žurnalo „Panelė“ prenumeratą 3 mėnesiams! Atsakyk į apačioje pateiktus klausimus ir neužmiršk įrašyti savo vardo, pavardės bei elektroninio pašto adreso.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis