KONKURSAS: atsiųsk geriausią kadrą, laimėk madingą fotoaparatą!

Jau beveik metus pirmuosiuose „Panelės“ puslapiuose galite rasti fotokonkursą. Idėja gimusi kartu su pasaulį apėmusią fotografavimo manija. Renginiai, autoportretai, karšti įvykiai, gamtos vaizdai... Skaitytojai siunčia nuotraukas – žurnalas teikia dovanas.

„Šimtus vaizdelių sulaukiantis konkursas suvienijo profesionalus, net labai populiarius fotografus ir mėgėjus. Bet sąlygos visiems vienodos. Vertinimo komisija, kuriai vadovauja „Panelės“ fotoredaktorius Algis – rinkdama geriausius nežino, kas jų autoriai, ir tik po to kai išrenka, jiems atskleidžiamos pavardės“, - pasakojo rubriką kuruojantis žurnalistas Orijus Gasanovas.

Jis atskleidė, kad laiškai konkursui skrieja ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš užsienio. „Turim keturis itin aktyvius emigrantus, kurie nuotraukomis nuolat informuoja kas vyksta Anglijoje, Švedijoje, Danijoje ir Airijoje“, - pasidžiaugė jis.

O čia - balandžio mėnesio nuotrauka nugalėtoja. „Pardavėjas niekaip nesuprato, ką įdomaus pamatėme ant jo žalia mėsa nukrauto stalo”, - stebisi Maroko turguje apsilankiusi Marija Martinaitytė.

Dėmesio! Ir tu gali prisijungti prie šio populiaraus konkurso.
Be fotoaparato neini iš namų? O gal smagias gyvenimo akimirkas stabdai mobiliuoju telefonu? Kelionė, miesto šventė, sesers vestuvės, juokingas namų vaizdelis, pirmoji žibutė ar paskutinis skambutis – temos nevaržome, fantazijos taip pat!

Geriausius TAVO PADARYTUS kadrus su trumpu aprašymu bei savo kontaktiniais duomenimis siųsk mums!
Atrinkti šedervrai ne tik papuls į žurnalą, bet dar ir vertingą prizą gali laimėti.
Nuotraukų su istorijomis žurnalas „Panelė“ laukia el.paštu foto@panele.lt

Prizas - tikrai vertas dėmesio. Tai - viso pasaulio hipsterių graibstyte graibstomas fotoaparatas „Fujifilm“ „Instax Mini“. Iškart galėsi džiaugtis atspausdinta nuotrauka!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis