KONKURSAS: pademonstruok rašytojos talentą, patek į „Panelę“!

Jaunieji „Panelės” skaitytojai neatsimins. Tuo tarpu vyresnieji šią naujieną pasitiks su džiugesiu, „chlapūškėmis” bei diušės putojančiu limonadu! Jubiliejiniame „Panelės” žurnale birželio mėnesį atgimsta dvi legendinės personos viename asmenyje: san. (technikas) RAULAS ir kuklusis, išmintingasis VEZUVIJUS!

Raulas daug kam gali asocijuotis su „Panelės” jau apdainuotu veikėju iš Azerbaidžano, tačiau viena raidė skiria nepamatuojamai daug. RAULĄ užpatentavo san. (technikas) – ironiškasis žurnalo poetas, baigęs savo karjerą prieš keletą metų. Tiesa, pats jis kurdavo rečiau, nei skaitytojai, tačiau eilėraščių interpretacijas pateikdavo tikrai smagias ir nučiuožusias.

1998-aisiais gautas skaitytojos eilėraštis, kurio skirtingos variacijos prunkšti priverčia ir dabar:

„Mano batai buvo trys
Vienas dingo, akiniai.
Aš su vienu akinys
Niekur eiti nerūkau”

San. Raulo komentaras:
„Ir šaunuolis, kad nerūkai – nesveika. O pati „nerišlioji” poezija – tai nieko nauja. Mano kolega Ženia dar mokykloje per „matiekos” kontrolinius tokius eilėraštukus kurpė. Ir nieko, žmogumi tapo – labai perspektyvus santechnikas. O štai Eglės ir Rasos iš Vilniaus eilėrasčiai pralinksmino.” Paskaitykite porą jų:

„Nuvingiavo ir negrįžo
Na bet ir nereikia
Nes vis viena jau šiandiena
Nebėra kas veikia”

Vezuvijus: „Kažkaip labai atsainu, „tipo” – „ai, dzin”. O šis man ypač patiko:”

„Pasaulis toks
Spalvingas.
Toks mielas
Pinigai
Irgi spalvingi.
Tik
Mielesni.”

NEPRAŽIOPSOK kūrybinio šanso! Siųsk savo šedevrus jau dabar magazine@panele.lt, o san. Raulas juos būtinai įvertins jubiliejiniame „Panelės” žurnale!Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis