„Panelės“ horoskopas: gegužė

Kas tavęs laukia paskutinįjį pavasario mėnesį? Sužinok!

AVINAS

Regis, nenustygsi iš aistros, noro pasireikšti. Spintoje atsiras naujų drabužių, o širdyje – vilčių ir užsidegimo siekti pergalių. Tau gali pavykti nurungti stiprius varžovus konkurencinėje kovoje, kažką laimėti ar padaryti įspūdį. Ir dėl patinkančio vaikino nersiesi iš kailio. Gali atgyti ankstesnė meilės ugnis. Regis, išleisi daug pinigų pramogoms, madingiems daikčiukams. Artimieji už tai nepagirs. Pasidairyk, kaip išmokti ko nors naujo, kaip rasti uždarbio šaltinį.

JAUTIS

Tai būtų puikus mėnuo, jeigu mažiau kreiptum dėmesį į replikas ir kritiką. Regis, pernelyg kritiškai save vertinsi atsistojusi prieš veidrodį. Norėsi ypatingo tobulumo ir tas poreikis tau kartins gyvenimą. Pagunda išlaidauti bus tokia stipri, kad sutaupytus ar per gimtadienį gautus pinigėlius vienu kartu gali ištaškyti be jokio plano. Jei palauktumei iki trečios dekados, tai turbūt jau protingiau pasielgtum. Meilės srityje daug nutylėjimų, keistumų. Gali padvelkti melu, netikrumu.

DVYNIAI

Tai tam tikro sulėtėjimo metas, kai reikia mažinti tempus ir labiau įsiklausyti į organizmo poreikius, intuiciją. Per didelis lėkimas, rimtas darbų ar mokslų krūvis labai greitai tave nualins ar net prišauks ligą. Pasimėgauk meniniais užsiėmimais, joga, pabūk gamtoje, paburkuok su mylimu vaikinu po žvaigždėtu dangumi. Mokytis šiuo metu tau puikiai seksis. Išimtis – vairavimas, šias pamokas atidėk mėnesio pabaigai.

VĖŽYS

Nuo to, ar jausiesi populiari tarp tave supančių žmonių, ar ne, priklausys tavo nuotaika ir elgesys. Lengva susigadinti reputaciją ir prisitraukti apkalbas, ypač jei neaiškiu būdu kyli pareigose, be konkurso gavai darbo vietą, neatsakingai žiūri į veiklą arba kabiniesi ant kaklo kažkam iš vadovų. Apskritai, apie mėnesio vidurį būsi linkusi rizikuoti, nors skubotoms permainoms metas netinkamas. Trečią dekadą ypač norėsi harmonijos, poilsio.

LIŪTAS

Gegužę labiau pastebimos taps tavo ambicijos, reikalavimai, keliami pačiai sau ir kitiems. Tai gali tau pridėti autoriteto. Aukšti siekiai darys įspūdį tiems, kurie gali tau pasiūlyti darbą, karjeros perspektyvas. Vis dėlto daug kam atrodysi per daug „pasikėlusi“, arogantiška ir valdinga, ypač bendraudama su mažiau pasiekusiais, kuklesniais pažįstamais. Regis, labiau gerbsi ir vertinsi nepažįstamus veikėjus, ypač užsieniečius. Deja, kaip tik nuo svetimšalių ar kitataučių gali nukentėti.

MERGELĖ

Tai bus neblogas mėnuo ir tau užteks energijos viskam, kas svarbiausia. Net jeigu reikia uoliai kibti į mokslus, sugebėsi rasti laiko turiningam laisvalaikiui, grožio procedūroms, susirašinėjimui su toli esančiais draugais ir gerbėjais. Labai norėsi leistis į tolimą kelionę. Jei turėsi tokią galimybę, ja tikrai pasinaudosi. Tiesa, tokiu atveju gresia įklimpimas į skolas. Jeigu bandysi įsidarbinti užsienyje arba tarptautinėje firmoje neišvykusi iš savo šalies, labai atidžiai perskaityk siūlomą pasirašyti sutartį, viską išsiaiškink, nes lengva apsigauti. Pavasaris dovanos meilės aistras, tačiau nerimausi dėl santykių ateities.

SVARSTYKLĖS

Pirma gegužės pusė vis dar nežada ramybės nei širdyje, nei aplinkoje. Tęsis nesutarimai su artimais žmonėmis, o ypač su meilės partneriu. Jeigu spėjai su juo išsiskirti, niekaip negalėsi išmesti iš galvos ir jausi lyg atvirą žaizdą, kamuos pavydas, širdgėla. Net jei pati jį atstūmei dėl kito vaikino, gerai nesijausi, nes tokiu atveju sunku bus matyti, kaip jis kenčia, abejosi dėl sprendimo. Galimos turto dalybos, juridinis procesas. Šiuo metu užmegzti nauji meilės santykiai būtų netvarūs ir nenaudingi. Mokytis seksis vis geriau, o jeigu vyksi į konferenciją ar ekskursiją, ten gausi informacijos, kuri gali paveikti studijų ar darbo pasirinkimą.

SKORPIONAS

Gegužės pirma pusė bus gana džiugi, nes jausiesi populiari, pastebima, daranti įtaką kitiems. Tačiau tai ne visiems patiks, tad gali įsigyti priešų. Galimos permainos toje aplinkoje, kurioje sukiesi. Su technika ir prietaisais elkis atsargiai, pagal taisykles, kad sugadinus netektų mokėti dvigubai. Tau gresia traumos. Trečia dekada žada naujų patirčių. Galbūt dalyvausi kokiuose mokymuose, konferencijoje, sublizgėsi per egzaminą. Per šį mėnesį gali susirasti tinkamą partnerį arba prarasti netinkamą.

ŠAULYS

Pavasario darbymetis įsibėgėja ir jau tikrai nori nenori teks rimtai paplušėti. Jei ieškai darbo, kažkur tikrai prireiks tavo rankų ir žinių. O jei esi dirbanti studentė, bus gana sudėtinga gauti atostogas egzaminų sesijai, kadangi darbdaviui atrodys, kad esi nepakeičiama darbe. Dar kebliau, jei turi vaiką, nes dėl pervargimo būsi dirgli ir provokuosi „vaiko ožius“. Vienišės sugebės prisiflirtuoti net darbe ar pakeliui į mokslo įstaigą. Aistringų pagundų ir ūpo rizikuoti nestigs net ir apsikrovus pareigomis.

OŽIARAGIS

Netrūks drąsos, ūpo pasireikšti scenoje, darbe ar moksle, vilioti vaikinus, ieškoti savojo stiliaus. Jei turi kokį talentą, nebenuslėpsi jo, o ir nenorėsi slapukauti. Netgi gali rasti darbą, susijusį su tavo pomėgiu ar gabumais. Meilės nuotykių irgi bus, jei tik jų ieškosi. Visgi vaikinas, kurį laikai artimu ir su kuriuo įsivaizduoji šeimyninį gyvenimą, gali sukelti nerimo, ašarų. Ne visiškai sutaps jūsų planai. Galbūt jis norės jau dabar kartu apsigyventi, o tu dar ne. Arba atvirkščiai. Kaip bebūtų, per šį mėnesį tau gali pavykti ir darbą susirasti, ir partnerystę užmegzti. Gali būti, kad net padvelks vestuvėmis.

VANDENIS

Gegužės pirma pusė bus ne itin smagi, jei neįmanoma išsisukti nuo rimtų darbų, įtempto mokymosi. Tu labai norėsi ramybės, atsiriboti nuo šurmulio namuose, sodyboje, gamtoje ar tiesiog pasvajoti, paskaityti gerą romaną būtų tikra palaima. Šiuo metu galima daug ką sugadinti ne laiku ir ne vietoje pasišaipius, pakritikavus, įsivėlus į ginčus ar nepaisius eismo taisyklių, vairuojant automobilį ar dviratį, nuplagijavus svetimą kursinį darbą. Susižeidimas, trauma gali pakenkti tavo išvaizdai ir darbingumui. Į mėnesio pabaigą įsibėgės meilės metas. Tas, su kuriuo lyg netyčia paflirtuodavai, gali pakviesti į pasimatymą.

ŽUVYS

Patiks užsiimti rankdarbiais, dekupažu. Tačiau mokytis, kartotis žinias seksis tik ramioje aplinkoje, kur niekas neblaško. Gerai stimuliuos pasitempti moksle moksliukas partneris arba baimė, kad teks daug mokėti už mokslą, skolų perlaikymą. Jei santykiai su vaikinu dar nėra tvirti, imsi jausti nerimą, ne viskas patiks. Jei turi gerbėją užsienietį, jis gali atvykti į svečius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis