Testai, grožio patarimai ir stiliuko atradimai - vasaros žurnale „Panelė Bling Bling“!

Ehey, atostogautojau! Karščiausias vasaros leidinys „Panelė Bling Bling” – jau prekyboje! Žurnalas, kuris tave lydės visur: į miestą, pas močiutę į kaimą, prie jūros ar į festivalį pasiruošęs tave nustebinti, pralinksminti, šokiruoti ir net protiškai pastimuliuoti!

Bet ar tu, skaitytojau, pasiruošęs žemam startui į prekybos vietas, kur „Panelė Bling Bling” jau spigina tiesiai į akį net nuo keturiasdešimt antros kasos? Pasiruošt, dėmėsio, marš! O beskubėdamas parduotuvių link, griebk šį anonsą ir išsiaiškink, kas žurnale tavęs laukia:

Viršelio mergina

Eva Gliožerytė (17 m.) – mergina, kuri septynmyliais grybšniais kopia į plaukikų sporto Olimpą. Apie sportišką jos pusę rašėme gegužės „Panelėje”. Šį kartą atskleisime jos žmogiškąją, moteriškąją pusę. Ar žinojai, kad treniruotėms ją labiausiai užveda G&G Sindikatas?

Stebėk, kaip buvo kuriamas „Panelė Bling Bling“ viršelis!

Grožio beprotybės

Elfo ausys, ančiuko lūpos, Justino Bieberio plaukuosena – tai tik dalis keisčiausių plastinių operacijų, kurias pasidarė įvairūs žmonės iš viso pasaulio. Šiuolaikinė medicina – visagalė. „Tekšt” pinigus ant stalo ir tu – tikras pajuokos objektas.

Liemenėlių magija

Ojei, kokia liemenėlių įvairovė! Keisk jas dažniau nei antras puses ar kojines! Išsprogdinančios krutinę, siaurinančios pečius, gilioms iškirptėms, intymiam vakarui ir t.t. Išsirink kiečiausią... arba visas!

Taip pat tavęs laukia begalė smagių, šmaikščių kryžiažodžių, vasariškų anekdotų, burtų, facebook’o patarimų ir vasaros meilės horoskopų. Įsigyk „Panelė Bling Bling” ir pradėk vasaroti jau dabar! 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis