Lietuvos garsenybių stiliaus kova: „Humana“ prieš prabangą(FOTO)

Birželio mėnesio „Panelėje“ galėjome stebėti išskirtinę fashionistų kovą: šįkart madas demonstravo plačiai žinomos moterys, be to, visų stiliai skyrėsi lyg diena ir naktis. Po du geriausius savo drabužių derinukus nuotraukose rodo grupės „ŠarkA“ narė Ieva Stasiulevičiūtė, mados blogerė Rimantė Kulvinskytė ir Diana Martinėlė, visuomenei pažįstama kaip lėlės Barbės kopija.

Ieva pasirinko griežtą modernistinį stilių ir pabrėžė, kad prie tokios aprangos geriausiai derantis aksesuaras – stilisto Kęsto Rimdžiaus kurta šukuosena.

Rimantė savo spintos lobyną sukaupė toli gražu ne vien firminėse parduotuvėse – fashionistų kovose ji demonstravo drabužius ir iš NaujosiosAkmenės turgaus, ir iš „Humanos“. Pastarojoje mados blogerė įsigijo aksesuarą, su kuriuo nedažnai pamatysi eilinę merginą – vaikišką karnavalinį triušio kostiumą.

Diana Martinėlė – ryški asmenybė visomis prasmėmis. Dianos drabužių spalvos primena neoninių spalvų teksto žymeklius, aptinkamus biuruose: yra ir salotinių palaidinių, ir geltonų suknelių, o galutinis akcentas – ryškiai rožiniai nagučiai ir lūpos.


Daugiau stiliaus idėjų rasi birželio „Panelėje“. Prekyboje iki liepos 7 dienos! 


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis