Sėkmės istorija: modelių agentūros atstūmė, „Versace“ – pinigais apipylė!(INTERVIU)

Mados diktatorės Donatellos Versace favoritas lietuvis modelis Lukas Katinas (21 m.) ir jo mylimoji moksleivė Gailė Neverauskaitė (18 m.) kartu jau metus, bet kiekvienas jų pasimatymas tarsi pirmasis. Bučiniai lyjant gaiviam vasaros lietui, šokiai ant tilto virš jūros ir ilgi pokalbiai žvelgiant į besileidžiančią saulę.

TIKROJI MEILĖ

Tokie žvilgsniai, kuriais vienas kitą be perstojo ryja Lukas ir Gailė, dažniausiai pasitaiko tik filmuose, ir užfiksuojami iš kokio penkto dublio. Sako – jiems kiekvienas pasimatymas tarsi pirmasis. Jokios monotonijos, pykčių, net menkiausių pavydo scenų. Ir tai tikra tiesa, tapome liudininkais – tiek per interviu, tiek kitą dieną per fotosesiją šios porelės elgesys buvo itin meilus. „Mums abiem tai pirma tikroji meilė“, – tvirtina populiarusis modelis Lukas, Gailę suradęs ne madų pristatymų užkulisiuose, o tiesiog Palangos paplūdimyje. „Tai įvyko lygiai prieš metus, praėjusią vasarą. Nežinojau, kad jis toks populiarus ir tiek daug pasiekęs vaikinas. Maniau, paprastesnis, bet jo išvaizda labai patiko“, – pirmo įspūdžio nepamiršta Gailė.

MANEKENĖS NEDOMINA

Iš Raseinių kilusi ir ten su tėvais tebegyvenanti būsimoji dvyliktokė gali jaustis ypatinga – juk pasauliniu mastu tarp perspektyviausių modelių vyrų patenkantis Lukas pasirinko ją, o ne kokią garsią gražuolę iš geriausių manekenių gretų. Vis tik daugiau nei pusę savo gyvenimo laiko pastaraisiais metais jis praleidžia būtent tarp tokių merginų.

Lukas: „Tos kalbos, kad mados rinkoje daug tuštybės ir kvailių, nėra išsigalvojimai, užtenka pusvalandžio kalbų apie darbus ir daugiau nesirutulioja jokios kitos temos. (Bet gal su tokiomis gražuolėmis iš žurnalų viršelių ne kalbėtis reikia?) Kiekvienam normaliam vaikinui svarbu, kad panelė būtų dar ir įdomi, o ne tik papuošalas. (Daug ką turbūt atbaido ir tai, kad tos gražuolės pasipūtusios?) Man nesinorėjo vakarėlių, vienos nakties nuotykių, tokios nesąmonės niekada nedomino, man svarbu rimti santykiai ir noriu, kad jie rutuliotųsi metų metus.“

SUNKI PRADŽIA

Luko Katino kelias į prabangųjį mados pasaulį prasidėjo seniai ir labai nesėkmingai. Dar kai buvo šešiolikos, manikiūrininke dirbančiai mamai pasirodė, kad vidurinysis sūnus (be Luko šeimoje yra 26-erių ir 15-os metų broliai) tinkamas modelio darbui. Mama sūnų įkalbėjo važiuoti į bandomąją agentūros fotosesiją Kaune. Ten juos priėmė asistentė, padarė bandomąsias nuotraukas ir net nesitarusi su vadove pranešė: „Ne, iš šito vaikino modelio nebus.“ Nieko nepešę Lukas su mama grįžo į namus Palangoje.

Kitas mėginimas buvo tik po dvejų metų, kai 190 cm ūgio vaikinas po mokyklos išvyko uždarbiauti į Angliją, pas ten gyvenantį tėvą. „Pradėjau nuo juodų darbų Birmingeme, bet po kelių mėnesių nusibodo. Nutariau laimės ieškoti Londone. Ketindamas susirasti padavėjo darbą, vaikščiojau gatvėmis su gyvenimo aprašymais ir naiviai tikėjausi, kad emigrantų ten laukia išskėstomis rankomis. Deja, tokių CV nešiotojų pilnos gatvės... Bet ne prie kiekvieno prieina graži mergina su netikėtu pasiūlymu – ji pagyrė mano išvaizdą ir paklausė, gal ieškau veiklos. Pasiūlė tapti drabužių parduotuvės „Hollister” gražuoliuku. (Kas tai?) Šio ženklo parduotuvėse, be pardavėjų, dirba specialūs vaikinai, kurie tiesiog vaikšto, pasitinka klientes, nusifotografuoja su jomis. Taip man pasiūlė šitą darbą. Atrodė, kad mokės pinigus už nieką, iš tiesų beveik taip ir buvo.“

Lukas Katinas
Lukas Katinas
A.Kriščiūno nuotr.

AŠTUONI „NE“

Nors visi „Hollister“ komandos vaikinai būna tikrai išvaizdūs – kolegos vieningai nusprendė, kad gražiausias iš visų – Lukas, todėl įkalbinėjo jį tapti modeliu.

Lukas: „Kartu su manimi tikėjusiais kolegėmis susirinkau aštuonių didžiausių Anglijoje agentūrų kontaktus ir laisvą dieną nusprendžiau jas visas apeiti. Nuėjęs į septynias išgirdau, kad esu netinkamas... Planavau į aštuntą net nebeiti, bet patikrinęs adresą pamačiau, kad ji visai šalia.

Mane priėmęs darbuotojas, deja, irgi nepradžiugino – sakė, kad abejoja dėl mano galimybių. Jau ėjau iš ten, kai tarpduryje sustabdė tos agentūros vadovas. Jis pažiūrėjo į mane, paklausė, ką čia veikiu. Atsakiau, kad norėjau būti modeliu, bet netikau. Tada jis sušiaušė rankomis mano plaukus ir tarė: „Tobulas „Versace“ veidas.“ Tas vyras iškart nuvedė į kirpyklą, ten pagal jo nurodymus mane apkirpo (tai dabartinė Luko šukuosena), o grįžus į agentūrą, padarė kelias nuotraukas.“

DONATELLAI LABAI PATIKO!

Tą pačią akimirką agentūros vadovui pasidarė aišku, kad iš tarpduryje sutikto vaikino kai kas gausis. Jis nupirko Lukui bilietus į Milane vykusį „Versace“ kastingą ir netruko sulaukti geros naujienos. Pati mados namų vadovė, visame pasaulyje žinoma plastinių operacijų mėgėja ir vakarėlių liūtė Donatella Versace padėjo akį ant lietuvaičio. 

Lukas Katinas
Lukas Katinas
A.Kriščiūno nuotr.

Įtakingoji moteriškė iškart pareiškė norą, kad Lukas būtų vienas iš dešimties naują jos mados namų kolekciją pristatančių vaikinų ir dar – sumokėjo jam tiek tūkstančių, kad tik sezono metu nedirbtų su jokiais kitais madų namais. „Tai išskirtinis atvejis, kad naujokas debiutuotų kaip ekskliuzyvinis modelis. Matyt, tikrai labai jai patikau. (O kaip ji tau? Maloni?) Nepasakyčiau, matyti, kad ji savo žmonėms labai griežta, reikli ir truputį į visus žiūri iš aukšto. (Net į gražuoliukus savo modelius?) Mus ji nuolat gyrė, priekaištų negirdėjau. Tačiau vakarieniauti kartu ar dar kur nors nekvietė.“

Daugiau apie Luko sėkmės istoriją ir filmo scenarijaus vertą meilę iš Raseinių kilusiai Gailei – rugpjūčio mėnesio „Panelėje“!

A.Kriščiūno nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis