Kaimo šventės košmaras: vaikinų grupė – sumušta ant scenos(INTERVIU)

Vytenis (24 m.) ir Lukas (18 m.)– ne kokie lyriški dainuojamosios poezijos bardai, pradėję groti tiesiog dėl nevaldomos meilės muzikai. Vyrukų tikslas konkretus – žaibiškai išpopuliarėti, maudytis šlovėje bei gerbėjų dėmesyje. Ir štai, per savo pasirodymą Lukšių kaimo šventėje prie Zyplių dvaro „Dodi“ sulaukė tokio dėmesio, kokio nė nesapnavo.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Koncertui jau įsisiūbavus, staiga į sceną ėmė ropštis pilvotas ir rūstus vyriškis. Iš pradžių dainorėliai nieko neįtarė, ir negalima jų kaltinti – įprastai „Dodi“ pasirodymų metu tokių laipiotojų netrūksta. Žmonės taip įsismagina, jog įsigeidžia patekti ant scenos, kur yra maloniai laukiami, ir, priėję prie muzikantų, paprašo pakartoti kurią nors dainą. Iš tos laimės dar ir duoda vyrams 10 ar net 20 litų! Tad ir šįkart „Dodi“ tikėjosi, jog gerbėjas bus dosnus.

Iš dalies taip ir nutiko, tik vietoj pinigų vyriškis dosniai apdovanojo Vytenį smūgiu tiesiai į veidą. Tuo tarpu kitas grupės narys Lukas ne tik nepastebėjo kraujo fontano iš Vytenio nosies, bet ir to, jog nuožmiai nusiteikęs heiteris jau turi naują taikinį – jį patį. Laimė, Vytenis, po smūgio publikos akivaizdoje toliau didvyriškai stovėjęs grojant fonogramai, spėjo kolegą perspėti.

Grupė „Dodi“
Grupė „Dodi“
A.Kriščiūno nuotr.

Tačiau Lukas, galima sakyti, šoko nuo vilko ant meškos. Aplinkiniuose kaimeliuose ir rajonėliuose žinomas muzikantas nusprendė, jog to pakanka elgtis kaip tikrai roko žvaigždei. Tad išsigelbėjimas nuo nepatenkinto klausytojo turėjo būti šuolis į minią, kuri, Lukas, tikėjosi, jį sugaus. Šiai misijai buvo pasirinkta stambesnė mergina, kad vaikinas kristų minkštai ir komfortiškai. Deja, vien didelės gerbėjos meilės išlaikyti Luką glėbyje nepakako – merginai per sunkus atlikėjas plojosi ant grindų, ir susitrenkė ne tik veidą, bet visą savo žvaigždišką kūną. 

„Dodi“ liko pasipiktinę įvykiais per savo pačių koncertą ir teigia, jog „viso šito taip nepaliks“. Vaikinai negali patikėti, jog pusantro tūkstančio girtų baliauninkų minios nesaugojo nė vienas policijos pareigūnas, guosdamiesi rodo savo traumas, o Vytenis grasina, jog iš užpuoliko teisme išsikovos bent 15 tūkst. litų!

Duetui skaudžiausia, jog jie niekaip negali suvokti, kas išprovokavo tokį agresyvų vyriškio elgesį. Gal prasti dainos žodžiai, o gal buvo pavydu merginų dėmesio? Interviu metu jaunuoliai rimtai apmąstė galimybę, jog jiems bemerkiant akį kokiai nors žaviai Lukšių gyventojai, klausytojas pamanė, kad mirksnis skirtas jam.

Ar nujauti, kokia galėtų būti „Dodi“ fiasko priežastis? Rašyk idėjas apačioje esančioje „Facebook“ komentarų formoje, ir padėk suglumusioms kylančioms žvaigždėms. Originaliausią apdovanosime!

A.Kriščiūno nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis