Naujas numeris: kas laukia rugsėjo „Panelėje“?

Jau greit į rankas galėsite paimti šviežutėlį „Panelės“ žurnalą – šįkart paruošėme maištininkų numerį!

Jau greit į rankas galėsite paimti šviežutėlį „Panelės“ žurnalą – šįkart paruošėme maištininkų numerį!

Pankuojanti „Mis Lietuva“ dalyvė Gabrielė Gutt taria „ne“ visiems apribojimams – net liemenėlei! Nė motais jai buvo ir tai, kad grožio konkurso taisyklės draudžia vos panorėjus dažyti plaukus rožine spalva arba fotografuotis nuogai.

Simona Milinytė spjovė į savo lietuviškas šaknis, pareiškė, kad mūsų žiniasklaidai interviu daugiau nedalins ir apskritai netars nė vieno žodžio gimtąja kalba, emigravo į Holivudą ir ten siekia žvaigždės karjeros. Tiesa, mums interviu davė... lietuviškai.

Visi paprasti žmonės keliasi ankstų rytą, skuba į darbus ir lenkia nugarą, kad uždirbtų pinigus, kuriuos vėliau stropiai taupo. Bet Avgustina taip daryti visai nenori. Avgustina verčiau ilsėsis, na, kartais dar leidžia sau užsiimti lengvais drabužių dizaino darbeliais: kaip pati sako, „prisiperka džinsų, sukarpo, prisega visokių pribumbasų, ir šortai yra!”

Tie patys paprasti žmonės, minėti anksčiau, norėdami nuvykti į pajūrį, sėda į mašiną, traukinį ar autobusą, ir po keleto valandų jau mėgaujasi paplūdimiu. Tačiau Paulius Norkūnas nusprendė, kad įdomiau būtų nuo Vilniaus iki Palangos nueiti pėsčiomis.

Kamilai ir Tomui įkurti savo nuosavą tatuiruočių saloną aukštojo mokslo diplomo neprireikė – ką čia aukštojo, Tomas nebaigė nė mokyklos. Jaunieji pankai bijo nebent to, kad iki gyvenimo pabaigos nespės išsitatuiruoti viso kūno.

Dar daugiau herojų, įdomybių ir perliukų skaitykite naujoje „Panelėje“!Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis