Ar „Mis Lietuva“ taps pankė rožiniais plaukais, nuoga krūtine ir randuotomis kojomis?(INTERVIU)

Iš mažo Rumšiškių miestelio kilusi Gabrielė Gutauskaitė-Gutt neturėjo jokių manekenės duomenų. Lietuviškos modelių agentūros merginai prieš nosį užtrenkė duris – „per žema, kreivi dantys, bloga figūra“. Kaip nutiko, kad dabar Gabrielė vis tik pozuoja fotosesijoms Tokijuje, Milane, Paryžiuje ir kituose užsienio miestuose? Kaip mergina gavo progą dirbti su tokiais mados ženklais kaip Roberto Cavalli, Jimmy Choo ir Ralph Lauren?

Pasirodo, jog išbrokuota modelių agentūrų, kurioms siūlėsi, Gabrielė pradėjo medžioti pasiūlymus fotografuotis internete, nevengė ir skelbimų, nurodančių, jog reikalinga galinti drąsiai pozuoti mergina. Sukaupusi šiokį tokį portfolio, Gabrielė, visai nesikuklindama, ėmė nuotraukas siuntinėti užsienio agentūroms. Neįtikėtina, bet planas suveikė!

Dabar, jau turėdama tam tikrą vardą modelių pasaulyje, Gabrielė dalyvauja „Mis Lietuva“ konkurse. Svarbiausia, kad ne šiaip sau užpildė anketą, kaip įprastai daro karūnos norinčios panelės. Gabrielę pakvietė patys prodiuseriai! „Aš skandalistė, o jiems kaip tik trūko intrigų, šou – tam puikiai tinku!” – savo charakterio neslepia pankė.

A.Kriščiūno nuotr.

Prodiuserių lūkesčiai pasiteisino. Jau pirmą dieną Gabrielė pavėlavo dvi su puse valandos, taip sukeldama didžiulį kitų dalyvių nepasitenkinimą, tada, nepasitarusi su organizatoriais, nusidažė plaukus rožine spalva! O didžiausias akibrokštas – „nuogos“ nuotraukos, kurių nemažai, tačiau apie kurias „Mis Lietuva“dalyvė tarsi pamiršo perspėti. Viena iš tokių fotosesijų, kur Gabrielė, atlapojusi švarkelį, po kuriuo segi masyvų papuošalą, bet visiškai ignoruoja liemenėlę, pasirodė jau prasidėjus konkursui. Visgi merginos nė po vieno iš šių „pokštų“ nediskvalifikavo. Gal tikrai Gabrielė puikiai atlieka savo darbą – kelti chaosą?

Tačiau vienas nutikimas buvo siurprizas ne tik organizatoriams, bet ir pačiai Gabrielei. Vasarą vakarėlio metu mergina nepastebėjo vitrininio stiklo ir visu ūgiu rėžėsi į jį... Diagnozė – galvos sutrenkimas, nosies lūžis, supjaustytos kojos ir didžiulė psichologinė trauma. Gabrielė nerimauja, kad randai ant kojų pakenks jos karjerai, tačiau iš konkurso nepasitraukė ir atkakliai sieks karūnos

Interviu su Gabriele – rugsėjo „Panelėje“.

A.Kriščiūno nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis