7 mados katastrofos, kurios gadina tavo įvaizdį(FOTO)

Svajoji tapti tikra fashionista? Tada tau ne paslaptis, kad prancūzės visada išsiskirdavo pavydėtinu skoniu, stilingu gyvenimo būdu ir nepriekaištinga apranga. Šiandien atskleisime keletą dėmesio vertų faktų, kurie tau padės atrodyti nepakartojama. Prancūzų mados tinklaraštininkės išduoda 7 svarbiausias iš kartos į kartą perduodamas paslaptis.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Prancūzės niekada neavi batelių pernelyg aukšta pakulne

Vaikštant Paryžiaus gatvelėmis nesunku pastebėti įstabaus grožio merginas, tačiau, pažvelgus atidžiau, išvysime, kad jos NIEKADA nesidabina Lady Gagos mėgstamais aukštakulniais. Jei ir lietuvaitės sektų šiuo pavyzdžiu, joms netektų operuotis išsišokusių pėdų kauliukų ir vėliau vaikščioti su klumpėmis.


asos.com Ltd nuotrauka

Niekada nedėvi push-up liemenėlės

Prancūzės mano, kad dirbtinai sukelta ir vizualiai krūtinę didinanti liemenėlė yra vulgaru. Seksualumą lemia ne krūtinės dydis. Teko girdėti, kad už šį požiūrį prancūzės dėkoja vietos aktorei ir dainininkei Charlottei Gainsbourg. Mūsų pupytės Paryžiuje kauktų vilku...


asos.com Ltd nuotrauka

Garsioms etiketėms – NE!

Nori atrodyti stilinga ir elegantiška? Teks atsisakyti didelių, aiškiai matomų etikečių ir prabangių užrašų, tarkim, „Chanel“. Prancūzai sako, kad prabanga slypi ne etiketėse, o kiekvieno žmogaus gebėjime dėvėti drabužius. Laisvė neskubant gurkšnoti kavą, užsukti į bandelinę duonos, prisėsti ant suoliuko paklausyti rylos ar parke pašerti gulbes – poelgiai yra mielesni, stilingesni ir svarbesni nei drabužiai.

Aksesuarų perteklius – stiliaus katastrofa!

Vienu metu draudžiama nešioti daugiau nei tris aksesuarus. Tai apsunkina siluetą ir primena sendaikčių turgų Gariūnuose.

Nupieštas makiažas. Très mal...

Jei susiruošei į prašmatnų vakarėlį, nepersistenk darydama makiažą. Prancūzėms svarbu nuolat atrodyti gaiviai, ypač vasarą. Neapsunkink veido ir atsimink, kad išties pavykęs makiažas būna tik tada, kai niekas nepastebėti, kad jis yra. Jei nusprendei dėvėti Paryžiaus klasika tapusį derinuką – džinsus ir marškinėlius, prancūzišką įvaizdį sustiprinti užteks raudonų lūpų dažų.

Loading

hurry up jordynnnn💃

View on Instagram

Tampres – ant laužo

Paklausus bet kurios fashionistos, ką ji mano apie tampres, dėvimas vietoj kelnių, atsakymas bus paprastas – KATASTROFA. Prancūzės – ne išimtis. Venk lateksinių, elastinių kelnių, sijonų bei suknelių. Kelnės tegul lieka kelnėmis, o tampres palik spintoje iki naujo bėgikių maratono.

Nude

Tikra prancūzaitė atsisakytų nude spalvos kelnių. Tai vienas baisiausių kūrinių, kuriuos sukūrė mados industrija.


asos.com Ltd nuotrauka

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis