Išskirtinai „Panelei“: tūkstančius sekėjų turinčios mados blogerės deriniai rudeniui(FOTO)

Fatališką „Panelės“ žurnalo fotosesiją „Žinau, ką padarei aną vasarą“ spalio numeryje stilizavo blogerė Rūta Gyvytė, šiuo metu gyvenanti ir mados liustraciją studijuojanti Londone. Ką garsi fashionista rekomenduoja rudenį dėvėti lietuvaitėms? Šviežios idėjos tiesiai iš gražuolės lūpų!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

PRIPAŽINTA FASHIONISTA

„Blogere tapau, nes labai mėgau su drauge fotografuoti mados fotosesijas ir pati joms pozuoti. Nuotraukų sukaupiau dešimtis ir šimtus, „Facebook'as“  tam nebetiko, todėl sukūriau blogą. Labai stengiuosi, kad jame nuolat keistųsi naujienos, per savaitę suorganizuoju po kelias fotosesijas.

Rezultatas – jau turiu 4000 pasekėjų. Smagu ne tik populiarumas, bet ir tai, kad garsios drabužių kompanijos man nemokamai siunčia drabužius tik už reklamą. Be to, gaunu pakvietimų į Londono mados savaitę, kur einu pasipuošusi dizainerių drabužiais – viskas irgi tik už reklamą.”


MAŽIAU YRA DAUGIAU

„Šiuo metu minimalizmas labai vertinamas, tad siūlau derinukų neperkrauti gausybe detalių, o stengtis derinti skirtingus audinius, tekstūras. Nors mano spintoje vyrauja nemažai tamsių spalvų, dirbtinės odos, kailio detalių, siūlyčiau nebijoti ir šviesesnių, pastelinių atspalvių.

Akcentas, kuris visada sulauks aplinkinių dėmesio - stilingi, įdomių formų akiniai ir burgundiškas, ryškesnių spalvų lupdažis”, - pasakoja Rūta, pristatydama skaitytojoms naujausius savo kurtus derinius, fotografuotus Londone.


Daugiau Rūtos derinukų rasi jos bloge „AmoureuseDeMode”. 

Išskirtinės siaubo tematikos fotosesijos „Žinau, ką padarei aną vasarą” ieškok spalio numerio žurnale „Panelė“.

žurnalas „Panelė“

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis