Turtuolių atžala Milita Daikerytė: merginos klausia, kaip tapti tokia kaip aš(NEPUBLIKUOTI KADRAI)

Grybų ir uogų karaliumi tituluojamas šių gėrybių supirktuvių ir fabrikų vadovas verslininkas Artūras Daikeris ir jo žmona, grožio imperijos savininkė Sonata savo jauniausiai dukrai Militai (17 m.) suteikė ne tik turtus, bet ir laisvę gyventi kaip panorėjus. „Kol tėvai dirba, aš rūpinuosi savo karjera. Šiuo metu ne tik dainuoju televizijoje, bet ir užsidirbu pinigų dirbdama vizažiste“, – džiaugiasi Milita.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

PINIGAI IŠ GRYBŲ IR ŽVAIGŽDŽIŲ

Posakis „Jei ne grybai ir ne uogos, dzūkų mergos būtų nuogos“ tikrai tinka iš Dzūkijos kilusiai labai gražiai pasirėdžiusiai Daikerių šeimynai, kurios galva tėtis Artūras jau daugelį metų verčiasi supirkdamas ir apdirbdamas šias gėrybes. Ir tą daro ne tik Lietuvoje, bet ir didžiojoje Rusijoje. Verslininko net nereikia klausti, kaip klostosi verslas, nes tai akivaizdu vien pažvelgus į ištaigingą namą Vilniuje, kuriame gyvena su žmona ir jauniausia dukra Milita. Vyresnioji Silvija jau baigė mokyklą ir išvyko studijuoti į Didžiąją Britaniją.

Kad ši dzūkų šeima nebūtų nuoga, stipriai prisideda ir mama Sonata, kuriai priklauso grožio studija Vilniaus centre „Divalta“. Straipsnio įžangoje žodis „imperija“ panaudotas ne atsitiktinai, nes būtent šioje įstaigoje gražinasi mažiausiai pusė Lietuvos elito damų. Ne tik gražinasi, štai Oksana Pikul-Jasaitienė, dainininkė ir krepšininko milijonieriaus žmona, ten netgi dirba vizažiste! Nueikite, jeigu norite, kad jus gražintų žvaigždė.

A.Kriščiūno nuotr.

KENKĖJAS RADŽIS

Kiekvieną šeštadienio vakarą Daikerių namo svetainėje susirenka ne tik visa šeima, bet ir kai kurie draugai įžymybės, tarkim, Jasaičiai. Iš pradžių ruošiama šventinė vakarienė, tada visi sėdasi prie televizoriaus žiūrėti per BTV rodomą šou „Muzikinė kaukė“, kuriame šiuo metu varžosi jauniausia projekto dalyvė Milita. Be mokslų vienuoliktoje klasėje, repeticijos televizijos šou yra pagrindinis jos užsiėmimas.

Mergina nesureikšmina, kad įsikūnydama į žinomus atlikėjus (tokia šou idėja) „Muzikinėje kaukėje“ rungiasi su senais scenos vilkais, ji nesijaučia prastesnė ir tikisi nugalėti. „Prasčiausiai sekasi tikrai ne man, o muzikos dėstytojai Dainai Bilevičiūtei. Aš dažnai netgi pirmauju, tačiau komisijoje sėdintis Radžis neslepia, kad jam kažkuo nepatinku, todėl, skirdamas mažesnius balus, numuša bendrą rezultatą.“

AUKSINIO GYVENIMO AKIMIRKOS

Bet net jeigu metų pabaigoje, kai vyks šio šou finalas, Militai nepasisektų laimėti, jos populiarumas nuo to greičiausiai nenukentėtų. Gerbėjų ji turi gerokai daugiau negu daugelis šalies muzikantų. Suskaičiavome: nuotraukų dalijimosi tinkle „Instagram“ – 18 tūkst., dainininkės veiklai skirtame feisbuko profilyje – 7 tūkst., jos pomėgiui (makiažui) skirtame feisbuke – 16,5 tūkst., ir asmeniniame feisbuke – 17 tūkst. Iš kur toks susidomėjimas septyniolikmete? Nieko nuostabaus – ji viena pirmųjų šalyje auksinio jaunimo atstovių, nuolat gerbėjams pateikianti savo prabangaus gyvenimo detalių: vakarėliai, prabangūs drabužiai, įžymūs draugai ir šou pasaulio užkulisiai.

„Išgirdau pastabų, kad per dažnai fotografuoju maistą, todėl mažinu tokių nuotraukų, taip pat stengiuosi neberodyti prabangių dalykėlių. Bet nesusilaikau nuo asmenukių su naujais drabužiais, jas tikrai mėgstu skelbti. (Nepyksti, jeigu tave paskui kas nors kopijuoja?) Tikrai ne, man smagu, jeigu ką nors įkvepiu. Žinau, kad tokių merginų yra nemažai, jos man netgi rašo laiškus, klausia, kaip tapti tokia kaip aš. (Ką sakai?) Rekomenduoju kosmetikos priemonių, pasakau, kur galima rasti gerų drabužių.“

BLOGA, NES TURTINGA

„Labiausiai nenoriu, kad žmonės mane vadintų turtingų tėvų dukrele. Sutinku, aš tokia esu, bet šis titulas Lietuvoje skamba labiau kaip įžeidimas, o ne pagyrimas. Nes kažkodėl visiems atrodo, kad jeigu tėvai turi pinigų, vaikams viskas paduota ant lėkštutės. Visi konkursai ir karjera nupirkti. Labai nervina toks nusistatymas“, – pykčio neslepia Milita, daugeliui pažįstama iš įvairių muzikinių konkursų ir televizijos projektų. Ji norėtų, kad mylėtumėte už talentą.

A.Kriščiūno nuotr.

Bene garsiausi merginos pasirodymai vyko dviejose „Vaikų Eurovizijos“ nacionalinėse atrankose. Pirmą kartą ji užėmė trečią vietą, po metų pakilo į antrą, liko tik per plauką nuo kelionės į didįjį konkursą. Ir štai tada pirmą kartą pajuto, ką reiškia būti vadinama turtuolių dukryte. Kilo viešas televizininkų sukeltas skandalas – Militą kaltino sukčiavimu perkant balsus. „Mūsų šeima buvo apjuodinta, kad patys už save balsavome, kad prisipirkome šimtus kažkokių SIM kortelių... Bet tai nesąmonė, kažkam susisapnavę paistalai! Iki šiol skaudu dėl tų kaltinimų, vadinasi, jeigu turiu pinigų, nieko negaliu laimėti?“ – nusivylimo neslepia mergina.

PAVYKĘS BANDYMAS DAINUOTI

Kad taps dainininke, Milita nusprendė pati, kaip ir daugelį kitų dalykų, kuriuos būdama jauna norėjo išbandyti. „Dažnai girdžiu istorijas, kuriose muzikantai ar aktoriai sako, kad juos dainuoti vertė tėvai. Tai ne mano atvejis. Kiek prisimenu mūsų šeimą, tėvai visą laiką labai daug dirbo, o kol jie dirbo, aš riedučiais, nes tada dar gyvenome senamiestyje, savarankiškai važiuodavau lankyti visų įmanomų būrelių. Čiuožimas, dailė, keramika, šokiai... Ko tik neišbandžiau, bet užtekdavo poros mėnesių, ir man nusibosdavo. Kai vieną dieną tėvams pasakiau, kad būsiu dainininkė, jie irgi galvojo, kad ši užgaida greitai praeis...

A.Kriščiūno nuotr.

Bet įsivaizduokite, būdama vienuolikos metų pati susiradau vieną geriausių mokytojų Nijolę Maceikaitę, užsirašiau į stovyklą „Noriu būti žvaigžde“, rodžiau iniciatyvą dalyvauti konkursuose. (Kodėl viską mesdavai, o dainavimo ne?) Nes tai pirma veikla, kur man taip sekėsi – nesunkiai patekdavau tarp pirmųjų, pačių geriausių. Be to, mokytoja sakydavo, kad jeigu dainuosiu, daug pasieksiu, tapsiu žymi.“

GRAŽI IR BE KARŪNOS

Tiems, kurie vis tik įtikėję, kad Militos stalčiuose dulkantys diplomai ir kitokie apdovanojimai yra ne jos pačios, o tėvų nuopelnas, ji turi specialią vieno grožio konkurso istoriją. „Neslėpsiu, mums tikrai tenka susidurti su nesąžiningais organizatoriais, kurie sukčiaudami nori pasipelnyti iš to, kad mano tėvai turi pinigų. (Kaip tą daro?) Kai dalyvavau jaunų merginų grožio konkurse, jie gavo pasiūlymą nupirkti man karūną. Bet tėvai labai nusistatę prieš tokius dalykus, net nesvarstydami atsisakė. (Tai gal per daug paprašė sumokėti?) Nežinau, kokia tai suma, bet ne tai svarbu! Tėtis patyrė šoką... Galvojo, kad iš pykčio man neleis nieko laimėti, tačiau komisija iš organizatorių gal nesužinojo apie tai ir vis tiek, be jokių pinigų, skyrė prizinę vietą.“

A.Kriščiūno nuotr.


TRYLIKAMETĖ VIZAŽISTĖ

Milita sako, kad jai, skirtingai nei kitų turtuolių atžaloms, tėvai ant stalo nepalieka solidžių dienpinigių. Būtiniausioms išlaidoms jau porą metų ji užsidirba pati – daro makiažus. „Kelis kartus per savaitę dirbu mamos salone, turiu nemažai savo klienčių verslininkių, menininkių ir šiaip moterų. (Iš kur jos pas tave?) Viskas neplanuotai... Kartą reikėjo pakeisti salone dirbančią vizažistę, nes ji negalėjo atvykti, tad padėjau aš, paskui istorija dar kartą pasikartojo. Klientėms patiko, kaip dirbu, ėmė prašytis, todėl nusprendžiau, kad tai gali būti papildomas mano darbas ir pinigų šaltinis. (Bet juk dažyti reikia mokėti?) Nuo trylikos metų tai darau, nes, pradėjusi filmuotis televizijos projektuose, nusprendžiau, kad nenoriu dažytis pas jų vizažistes – neaišku, kaip pavyks, geriau pati tą darysiu. Man sekėsi, čia tas pats kaip tapyti – arba tau duota ir kažkas pavyksta, arba ne... Kai pasidažydavau, sulaukdavau daug komplimentų, sesuo ėmė prašytis, paskui jos draugės.“

Apie tai, kas Militai nutiko besivažinėjant motoroleriu, prabangius vakarėlius su draugėmis ir viską vainikavusį 17-tąjį gimtadienį skaityk lapkričio „Panelėje“!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis