Išvaizda Jonui Nainiui-Jovani nenusileidžiantis vyresnysis brolis Modestas merginų dėmesiu nesiskundžia(INTERVIU)

Didžėjaus Jono Nainio-Jovani ir „Pinup girls“ dainininkės Simonos Nainės buto svetainėje ant sofos beveik kaip savo namuose dažnai įsikuria dar viena porelė – vyresnysis Jono brolis Modestas ir jo mylimoji, iki šiol su šou pasauliu nieko bendro neturėjusi gražuolė Inesa.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Poros santykiai savotiški: tris keturias savaites įsimylėjėliai vienas kito nemato, nes Modestas išvyksta uždarbiauti į Norvegiją, kur atlyginimai daug didesni. Susitinka jiedu vos savaitei ar pusantros, ir garsiųjų Nainių svetainė vėl lieka tuščia. Būtent dėl tokio keisto santykių statuso, kai nei kartu, nei atskirai, Modestas su Inesa dar nesiryžta kurti bendrų namų. Iš pradžių merginai buvo kiek nedrąsu kraustytis pas įžymius brolio giminaičius, bijojo jiems įkyrėti ar pasirodyti per nagla. Tačiau nei Jonas, nei Simona jokių pastabų neišsakė. „Manau, esame jiems ne rūpestis, o netgi nauda, nes prižiūrime paliktus šunelius, sutvarkome namus. Todėl neprašo jokio nuomos mokesčio, mes gražiuoju gyvename“, – apie pasidalijimą vienu butu kalba Modestas.

Jeigu prie Jono visos lenda dėl saldžios šypsenėlės ir žinomumo, tai prie Modesto merginos nuo seno į eilę stojasi dėl ypatingų kūno linijų. Šis vaikinas ištisas valandas leidžia sporto salėje arba bėgdamas krosus. Todėl nieko keisto, kad gražuolės jam skirdavo ir tebeskiria holivudiškas pravardes: Rembo, Švarcas, Atskalūnas ir kitas. Modestas net Joną mokė, kaip taisyklingai ir veiksmingai sportuoti, turbūt prisimenate – prieš porą metų didžėjus dalyvavo fitneso varžybose ir tikrai neapsijuokė. „Prisidėjau prie to, nes tik palik Joną be priežiūros, vietoj atsispaudimų važiuos valgyti jautienos kepsnių“, – per dantį brolį traukia Modestas.

A.Kriščiūno nuotr.

Nenuostabu, jog toks raumenų kalnas patraukė Inesos dėmesį. „Toks užtikrintas ir charizmatiškas. Iš tikrųjų net negalvojau, kad lietuvis. Maniau, italas, ispanas ar graikas“, – pirmą įspūdį prisimena Inesa. Tą kartą susipažinti su savo svajonių vaikinu nepavyko, ir nieko nepešusi, Inesa grįžo į Vilnių. Ten iš liūdesio naršė feisbuke, bernų neieškojo, tiesiog... Žiūrinėjo naujienų srautus ir staiga akys užkliuvo už naujų Jovani nuotraukų iš Palangos. Vienoje išvydo tai, ko niekaip negalėjo pamiršti – Modestą! Tą patį paplūdimio gražuolį. Visai nesvarbu, jis užimtas ar laisvas, nenorėdama praleisti antros galimybės, puolė jam rašyti... Abejojo, gal pasipūtęs, neatrašys. Bet staiga gavo atsakymą su šypsenėlėmis ir pasiūlymu susitikti.

„Tik internete supratau, kad jis yra ne šiaip koks paprastas vaikinukas, o garsiojo Jovani brolis. Ir dar toks gražus! Nors visada esu savimi pasitikinti ir drąsi, šį kartą prieš pasimatymą jaudinausi labiau nei įprastai, nes nežinojau, ar jam patiksiu, todėl kartu pasikviečiau pusseserę“, – svarbiausią gyvenimo vakarą prisimena Inesa.

Visos jos vizijos, koks pasipūtęs gali būti Modestas, subliuško vos susitikus. Pasirodo, garsenybės brolis yra visiška priešingybė – ramus, kuklus ir nekalbus. „Net susinervinau! Žodžius iš jo reikėjo jėga traukti. Į visus klausimus atsakinėjo trumpai: taip, ne, nežinau... Dar tokio niekada negirdėjau! Mano pusseserė net juokėsi. Manęs šiaip neįmanoma užčiaupti, o spengė tokios tylos pauzės, kad buvot nejauku“, – neslepia ji.

Pasimatymo prižiūrėtoja pusseserė ne tik juokėsi, bet po visko dar ir sukritikavo Inesos pasirinkimą. Ji net lažintis galėjo, kad daugiau jiedu nesusitiks, o jeigu ir susitiks – pora šimtu procentų nebus.
Klydo! Po savaitės Modestas pats parašė Inesai ir pasisiūlė būti jos vairuotoju. „Aš negeriu, tūsintis nemėgstu, o tu matau, esi kieta panelė, varinėji visur, gal nori, šį vakarą pasirūpinsiu tavimi“, – socialiniame tinkle užklausė gražuolės. Inesa, tokio pasiūlymo dar iš nieko negirdėjusi, žinoma, apsidžiaugė – juk nereikės mokėti už taksi, ir dar koks gražus vairuotojas! Visos pamačiusios pavydės.

Nuvežė į klubą, palaukė, kol pasilinksmins su draugėmis, tada atvažiavo paimti... „Namo manęs vežti neskubėjo, pasiūlė važiuoti į apžvalgos aikštelę pažiūrėti, kaip saulė teka. Ir tada kažkas atsitiko, gal todėl, kad be puskės buvau, ar dėl kitų priežasčių, bet jam atsirišo liežuvis, ne tik išsamiai atsakinėjo į klausimus, bet ir pats klausinėjo. Ypač įsiminė paskutinis. Jis pažvelgė man į akis, paėmė už rankos ir švelniai pasiteiravo, ar gali mane pabučiuoti. Tas klausimas mane tiesiog pakirto... Niekada nė vienas vaikinas to nebuvo klausęs, visi tiesiog imdavo ir bučiuodavo! O čia toks raumeningas džentelmenas! Žinoma, sutikau!“

Nuo to vakaro jie pora, nors abu šventai tikėjo, kad tai laikina, aistros kunkuliuos tik kelis mėnesius, kaip anksčiau buvo įpratę. Dabar ir patys nežino, kodėl viskas užsitęsė, ar šį kartą jausmai stipresni, ar todėl, kad romaną aistrina atstumas. „Modestas Lietuvoje neranda savęs verto darbo, paprastu darbininku būti nenori, prašytis vietos šou versle pas Jovani negali, nes išprotėtų nuo visų interviu ir vakarėlių... Pasirinko dirbti Norvegijoje, juk ten geriausią algą Europoje moka, nesvarbu, kuo dirbi. Jis viską daro, vis keičia pareigas. Siūlė ir man po mokyklos važiuoti, bet aš labai didžiuojuosi savo darbu, esu internetinės parduotuvės prekių atsiėmimo skyriaus pardavėja. Man patinka bendrauti su žmonėmis.“

A.Kriščiūno nuotr.

Inesa džiaugiasi, kad mylimasis nepersistengia vaidindamas šeimos galvą ir pernelyg jos nekontroliuoja, tik pamoko buityje naudingų dalykų. „Abu turime vienodas teises. Anksčiau buvau didesnė savanaudė, bet Modesto pastabos daug ko išmokė išmokė, supratau, kad kartais turiu prisitaikyti ir daryti tai, kas nebūtinai patinka, tarkim, pavalgius iškart išplauti indus.“

Dar Modestas, pats prižiūrintis savo kūno linijas, rūpinasi, kad ir Inesa aktyviai užsiiminėtų sportu. „Anksčiau jai rūpėdavo vien linksmybės, bet kokia viso to prasmė? Vakarėliai nieko gero neduoda. Todėl pasiūliau gražinti save, nes man labai seksualu, kai mergina turi pilvo presą. Nors sportuoja net 3–4 kartus per savaitę, preso pas ją dar nėra, tačiau kūno linijos tikrai tapo patrauklesnės. Noriu, kad kitais metais ar net greičiau dalyvautų fitneso varžybose.“ Mylimojo programos dėka Inesa numetė 10 kilogramų! „Net pačiai pasirodė per daug,“ – pasiguodė mergina.

Tačiau Modestas ne visada griežtas, jis moka ir palepinti! „Šią vasarą, kad kuo daugiau kartu pabūtume, išvežiau atostogų į Turkiją, pirmą kartą abiem tokios egzotiškos atostogos buvo, per tą savaitę pailsėjome geriau nei mėnesį Palangoje. Įdegėme taip, kad iki šiol lupuosi.“

A.Kriščiūno nuotr.

Dažniausiai vestuvių ir vaikų nori moterys, o vyrai visaip stengiasi to išvengti. Šioje porelėje viskas atvirkščiai! „O aš jaučiuosi per jauna, gal net nustebtų žmonės, jeigu pagimdyčiau. Todėl kol kas atidedame, nenoriu skubėti“, – sako Inesa. Per artimiausius metus Modestas planuoja pagaliau jiems surasti bendrus namus. „Nustosiu važinėti į Norvegiją, Lietuvoje bandysiu ką nors doro susirasti, kad tik daugiau šalia Inesos būčiau“, – planuoja Modestas. Tikisi, gal tada ir mylimoji labiau norės kurti šeimą...

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis