Naujas numeris: kas laukia šventinėje „Panelėje“?

Geriausia dienos naujiena – jau pasirodė gruodžio „Panelė“! O kokie straipsniai laukia šiame numeryje, kurį puošia MIS LIETUVA Agnė Kavaliauskaitė ir ypatingas žurnalo svečias – ožiukas Pamaiviukas!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Viršelio mergina – „Mis Lietuva“ Agnė Kavaliauskaitė, kuri turi ypatingą išgarsėjimo strategiją. O ar padės ji „Mis Pasaulis“ konkurse? Kad yra bebaimė, Agnė jau įrodė: sužinojusi, kad teks fotografuotis su nemažu ožiuku, neišsigando net jam pradėjus kramtyti palaidinę!

Jaunieji Lietuvos kūrėjai ir jų marškinėliai, aksesuarai, gundančios glaustinukės, nuodėmės vertos suknelės ir daug kitų dalykėlių, kurias dar spėsi įtraukti į kalėdinių norų sąrašą. 

Dėl paslaptingo mago buvusi grupės „69 danguje“ narė Nijolė per tris dienas nukeliavo 12000 km į Malaiziją ir spėjo grįžti atgal į Lietuvą. Vos nuvykus jis Nijolės akyse į orą iškėlė (neliesdamas!) suaugusią merginą. Ar tai įmanoma?!

18-metė Evelina – jauniausia Lietuvos daugiavaikė, pirmojo vaikelio susilaukusi vos 14 metų, ištekėjusi 16, o dabar, būdama 18, net nusišypsoti nedrįsta – įtūžęs vyras priekinį dantį išmušė. Herojė, kuri sako, kad ją išgelbės tik stebuklas.

Asmenybė, meilė, stilius ir pavojingos savybės – pagal gimimo datą!

Žurnalistikos studentė Greta laisvalaikiu kepa „fūras“, zombių smegenis ir rožytės. Tiesa visi šie dalykėliai – tai saldžios ir spalvingos keksų dekoracijos.

Tikriausiai ne kartą „Facebook'e“ matei apyrankes, pažymėtas „Shkertik“ ženklu. Jų kūrėjas Tautvydas būtent savo apyrankėms turėtų būti dėkingas už surastą meilę: nuvežęs apyrankę vienai pirkėjai vos jai atidarius duris įsimylėjo.

Iš Biržų kilusi, o dabar Norvegijoje gyvenanti Nida – ne šiaip sau emigrantė, o vyr. valytoja, kuri uždirba lyg aukščiausio lygio verslininkė! O svarbiausia – jai beveik netenka net šepečio į rankas paimti. Išskirtinis interviu iš Norvegijos – gruodžio „Panelėje“.

Jau turi naują „Panelę“? Tuomet skubėk ją įamžinti „Instagram“, žymėk tag'u #naujapanele ir kaukis dėl galimybės laimėti PUMA rankinę!

Geriausia dovana Kalėdoms – „Panelė“ metams! Dabar užsiprenumeravusi „Panelę“ metams gausi ne tik papildomą numerį, bet ir MANHATTAN priemonių rinkinį! Prenumeratą rasi čia.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis