Vyksta mainai: geriausio draugo nuotrauką keisk į svajonių fotoaparatą!

Kiekvieną mėnesį žurnalo "Panelė" rubrikoje "Foto istorijos" dovanojam momentinius fotoaparatus, kvepalus ir kitus prizus. Norint laimėti - tereikia atsiųsti savo darytą nuotrauką.

Įdomių, gražių, originalių nuotraukų puslapyje "Foto istorijos" kovo numeryje tema – kelionės!

Spausdiname kelių garsių žmonių kelionių prisiminimus, taip pat tradiciškai - geriausi skaitytojų kadrai.

Pagrindinės straipsnio nuotraukus autorius yra keliautojas Marius Lucka.
Jau rašėme apie Kauno naktinių klubų liūtą Marių, kuris išsiruošė į kelionę aplink pasaulį per penkis metus. Kaip tarė taip ir padarė... Šiuo metu jis Azijoje! „Kartais atvykę į naują vietą jaučiame ore tvyrančią ramybę, kartais šurmulį. O šiandien mes bandome įvertinti nepaprastą grožį, neregėtą šios vietos paveikslą”, - po šiuo kadru, darytu Filipinų Palawan saloje parašė Marius.

Skaitytoja Dovilė Juzėnaitė laimėjo momentinį fotoaparatą "Instax 210",nes atsiuntė Anglijoje darytą nuotrauką. “Šią nuotrauką padariau vieną sekmadienio rytą, laukdama traukinio į Londoną... Be proto graži kompozicija mano akimis, tokia vintažinė”.

Dovilė Juzėnaitė Londone
Dovilė Juzėnaitė Londone

Mums labai patiko ir Gintarės Gurevičiūtės kadras. Į Filipinus vasario viduryje išlėkusi televizijos laidų vedėja Gintarė savo socialinių tinklų sekėjus nuotraukose žavėjo ne tik nepaprastu gamtos grožiu, bet ir idealiomis figūros linijomis.

Gintarė Gurevičiūtė Filipinuose
Gintarė Gurevičiūtė Filipinuose

Dar daugiau nuotraukų ir istorijų apie jas rasite žurnale.

O jeigu tu nori laimėti - dalyvauk. Gal kitą mėnesį savo darytą kadrą rasi žurnale.

Kito numerio tema – geriausi draugai. Mama, kursiokė, bendradarbis, o gal kačiukas? Turi vertų dėmesio nuotraukų? Dalinkis jomis el.paštu foto@Panele.lt arba dėk į INSTAGRAM ir žymėk #FotoPanele. Geriausių nuotraukų autoriai apdovanojami prizais! "Instax 210" fotoaparatas laukia šeimininko.

Momentinis fotoaparatas
Momentinis fotoaparatas "Instax 210"

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis