Emigrantė Evelina save taip nufilmavo, kad tapo interneto sensacija (INTERVIU+VIDEO)

Evelina iš Kingston Upon Hulo miestelio (Anglija) prieš metus nusprendė – gyvena taip įdomiai, kad tai būtina filmuoti. Taip gimė buitinių vaizdelių vlogų ciklas „Diena su manimi“, kuris žiūrovus pribloškė savo paprastumu.

KĄ MATO, TĄ DAINUOJA
Ji atkakli.
Filmuoja net tada, jei eina gatve ir uždūsta taip, kad vos gali ištarti žodį. Net kai važiuoja autobusu, kuriame išjungtos šviesos ir tenka šnibždėti, kad neerzintum kitų keleivių. Net tada, kai vėjas taršo plaukus ar pašonėje triukšmauja vaikai. Jei vienu ypu nusprendė smulkiai papasakoti apie dvidešimt plaukų priežiūros priemonių, taip ir padarys. Užmigote? Jūsų problemos.
Ji – garsi. Evelinos vaizdo veikla virto tikra sensacija. Merginą rodė laidoje VIRALAS, apie ją rašė populiariausi internetiniai portalai, ją parodijuodami filmukus suka humoristai ir gimnazistai.
Ji miksuoja lyg didžėjė. Vieną akimirką merginos kurtame vaizdo klipe skamba vaikiška dainelė rusų kalba, kitą – Štrauso valsas, trečią – turkiškas popsas, ketvirtą – techno vakarėlio garsai.
Ji nesipuikuoja – filmuojasi paprastuose prekybos centruose, gatvėse, svetainėje prie radiatoriaus, pristato paprastas prekes, kurių kaina retai kada peržengia penkių svarų ribą.
Ji užmuša kiekybe. Filmukuose pristato po keliolika kosmetikos priemonių, šampūnų, drabužių, bižuterijos, žaisliukų, tad interneto parduotuvės ir katalogai turėtų šiai moteriai nukalti medalį!
Ji atvira lyg visą parą dirbanti parduotuvė: nebijo prieš auditorija tilindžiuoti nauju bliuzonu aptempta krūtine, drąsiai pasakoja apie vyro pleiskanas, jei kadre kosėja, suklysta ar paslysta – palieka viską, kaip yra. Juk toks gyvenimas.

Interneto sensacija - emigrantė Evelina.
Interneto sensacija - emigrantė Evelina.

PIRMOJO BLYNO IŠBANDYMAI
„Visada labai domėjausi nebrangia rusiška kosmetika „Faberlik“, kurios produktus daug metų siunčiausi internetu, bėda, kad informacija apie juos minimali. Pamaniau, kodėl apie juos nepapasakojus jaunimui? Išgirdę apie mano planus, keli draugai pasijuokė, maždaug „Kur ten lįsi, gal nereikia.“ Du mėnesius delsiau, bet nusprendžiau, kad visgi reikia. Pajungiau „Iphone“ ir nesustodama kalbėjau, o kai lioviausi ir užsinorėjau paskelbti filmuką „youtube“, paaiškėjo, kad šis per ilgas, net 18 minučių. Įraše liko daug pauzių, užstrigimų, jo montuoti, trumpinti dar nemokėjau, tad teko iš naujo filmuoti nuo „laba diena“ ir lia lia lia. Pavyko tik iš kokio trisdešimto karto.“

PAPRASTI STEBUKLAI
(Kaip sugalvojai, apie ką įraše kalbėsi?) Gavau siuntinuką kosmetikos ir pasakojau, ką vienas ar kitas kremas daro mano odai, kas patinka, kas nelabai. (Iki tol dirbai su grožiu susijusį darbą?) Ne, daugiausia triūsiau fabrikuose. Tačiau ir neapsimetu, kad daug žinau apie kosmetiką, o kalbu, kaip pačiai atrodo, iš paprastos merginos pozicijos. Draugės sako, kad tam reikia ypatingos drąsos, kritikai – didelio durnumo. Kaip ten būtų, sulaukiau pripažinimo jau po pirmojo filmuoto siužeto.“

IŠTRAUKĖLĖ IŠ PIRMO EVELINOS VLOGO APIE DIENĄ SU JA
Na, mano pusryčiai šiandieną – kavytė be kofeino, kurią gavau dovanų nuo draugės, sausainukai su šokoladu – ko nors užsimaniau saldaus šiandien, ir du nektarinai. Papusryčiauju ir einu pas midvaifę (akušerė, liet.) Na ką, oras šiandien permainingas, net nežinau, ko dar tikėtis, kuom jis nustebins, ar lietus, ar saulė, užsidėjau trumpom rankovėm maikutę, bet biškiuką galėjau gal ir švarkiuką užsimesti. (Kelias minutes trunka einančio žmogaus vaizdas, grojant šokių muzikai.)
Na štai ir atkeliavau jau, einu į vidų, jūsų nekviesiu, kadangi čia yra ir darželis, ir vaikučių, negalima gal filmuoti, tai susitiksime, kai išeisiu. (Pertrauka). Na štai – išėjau. Apsiniaukę, apsiniaukę. Cha, įdomu, ar spėsiu iki draugės daeiti, ar lietus sulis mane. Nu pažiūrėsime, keliaujame apie dvidešimt minučių. Na, lekiam lekiam – kiek galiu, tiek skubu. Oi oi dangus. M-m. Baisu. Greičiau keliauti. Su autobusu nenorėjau važiuoti, nes noriu pasportuoti, bet jeigu lietus sulis, tai jo – toks ir sportas.
Kalba netaisyta


Interneto sensacija - emigrantė Evelina.
Interneto sensacija - emigrantė Evelina.


BUITIS MENUI NEMAIŠO
(Ar esi reikli vaizdo kokybei?) „Dažniausiai įsitaisiau gražiausioje namų vietose – svetainėje ant sofos. Lygiuojuosi į rusakalbes vlogeres, kurios elgiasi panašiai, nes neturiu sąlygų taip šūstrai filmuotis kaip anglės – prabangiose voniose, su lemputėmis, veidrodžiais. Stengiuosi bent minimaliai pakeisti dekoracijas: tai kalendorių prisegu prie sienos, tai paveikslėlį naują pakabinu, tai vazas pakeičiu, tai kokį linksmą lankelį užsidedu ant galvos. Dažnai keičiu muziką, stengiuosi, kad filmavimo metu vaikai miegotų ir netriukšmautų. Aišku, jei kūdikis eteryje užrėkia, netrinu, tegul būna, nebent imtų zyzti taip garsiai, kad mano kalbos nesigirdėtų.“

NĖRA NAMŲ BE DŪMŲ, VLOGERIŲ – BE KRITIKOS
„Sulaukiau tiek pagyrimų, kad norėjosi dainuoti, aišku, kuo žinomesnė tapau, kuo daugiau vaizdo siužetų ėmiau kelti, tuo daugiau ir kritikos strėlių į mane sminga. (Iš įsimintiniausių paminėtina žurnalisto Haroldo Mackevičiaus frazė: „Ši videoblogerė tobula kaip Aliukų daina.“) Tačiau nekreipiu dėmesio, nes labiausiai peikia tie, kurie nuolatos nežiūri youtubo klipų, tik pamato ištrauką ir kalba bet ką. Kaltina, kad ne paauglė, o tokiomis nesąmonėmis užsiimu, ar nestilingai atrodau, ar plaukus neskoningai nusidažiau. Sako: „Kodėl ji visam pasauliui rodo savo bliuzoną su pelyte, juk jau subrendusi“, tačiau juk skonio reikalas.

IŠTRAUKĖLĖ IŠ EVELINOS VLOGO APIE ŠOPINGĄ
Na nežinau, kas čia šiandien do diena, bet filmuot neįmanoma. Tai žmonės ko nors paklaust, tai ką nors pasakyt, tai mosikuojasi. Arba pilna žmonių, arba vėjas stipriai pučia ir mano plaukus į burną įkiša. Bet aš dar nepasiduodu, dar važiuosiu į parduotuvę. Ar žinot, į kokią? Norit sužinot? Eisiu į vonią pirkti bombyčių. (Po apsipirkimo) O čia nusipirkau tokį moterišką dalykėlį – žvakutę. Būčiau gal ir nepasiėmusi, nes pasiėmiau žvakutę braškių skonio, kurią valgau. Tai yra braškes valgau, nevalgau žvakių. (Ilgai kikena). Šita taip skaniai kvepia, tokia vaniliniais ledais, saldainiais. Nu, karoče, nežinau labai skaniai kvepia. Šiandien mane ant vanilės patraukė – nusipirkau ir vanilinį purškaliuką kambariui. (Pauosto, papurškia). Skaniai kvepia, tik per daug į nosį kvapo prilindo. Bet šiaip tai fainai ir gaiviai kvepia, nes su tangerine* ingredientu. Kas tas tangerine, tai nežinau.
*Mandarinas, angl.
Kalba netaisyta

VYRUI PASISEKĖ: ŠALIA NEBE PELENĖ, O KARALIENĖ!
(Ką mylimasis sako apie tavo karjerą youtube?) „Džiaugiasi, kad lakstau po namus išsišiepusi iš laimės, kad darau kažką prasmingo..."

Interviu su Evelina tęsinį skaityk kovo mėnesio žurnale "Panelė"

O dabar siūlome pažiūrėti Evelinos filmukus:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis