6 priežastys, kodėl pirkti balandžio „Panelę“

Prekyboje jau pasirodė pilnas įdomių gyvenimiškų istorijų, mados puslapių, nuotykių reportažų balandžio mėnesio „Panelės“ numeris. Keli šio žurnalo išskirtinumai – jūsų dėmesiui.

Viršelyje – baiseno valdovė, šuolių į vandenį čempionė Daniela ir prabangus prabangus katinas Faunas. Apie juos skaityk čia.

Balandžio mėn.
Balandžio mėn. "Panelės" numeris

Kitos istorijos:

PARUOŠK PIETUS LIŪTUI – nereali istorija apie tai, kaip toli nuveda svajonės. Nori – ir daro ši mergina.

Balandžio mėn.
Balandžio mėn. "Panelės" numeris

Marijampolietė Solveiga Mykolaitytė (28 m.) šešerius metus džiaugėsi sėkminga modelio karjera, kuri jai atvėrė duris į aukštuomenę. Prabangūs dizainerių drabužiai, žvaigždžių vakarėliai, egzotiškos kelionės, garsiausių leidinių viršeliai. Mergina turi viską, apie ką galėjo svajoti, bet šį rudenį nusprendė, kad pakaks greito gyvenimo tempo. Ji nori į Afriką gelbėti gyvūnų.

SARGYBINIO SARGYBINĖ – apie tai, kad kiekvienam vaikinui reikalingi jį prižiūrinti mergina. Nes kitaip tai... Na, pačios žinot.

Balandžio mėn.
Balandžio mėn. "Panelės" numeris

Šokdinti savo krūtinės spenelius moka gal ir daug vaikinų, bet tik sargybinis Edvinas Šapovalovas (25 m.) tai išdrįso daryti viešai ir dar su kokia aistra! Tarp merginų internete kilo sąmyšis, bet visos eikite šalin, nes prie raumenuočiaus jau glaudžiasi aistringiausia Vilniaus padavėja Valerija Gudelytė (20 m.).

ELEKTRĖNŲ TRAUKOS CENTRAS - anksčiau Lina dėl putnumo vos įsisprausdavo į tualeto kabiną. Dabar pralįstų ir pto turėklų virbus.

Balandžio mėn.
Balandžio mėn. "Panelės" numeris

Penkerius metus Elektrėnų miestelis ūžė, kad tarp jų gyvena slapta šviesaus atminimo prezidento Brazausko anūkė. 115 kg svėrusi fotografė Lina Brazauskaitė (26 m.) ir dėl apimčių, ir dėl pavardės net kumščiais negalėjo atsikratyti tokių melagingų epitetų. Tačiau kai per metus mergina atsikratė 60 kg ir pavirto į miniatiūrinį kaulų rinkinuką, liežuvautojai dabar ėmė maldauti merginos išduoti veiksmingos dietos paslaptį.

ŽVAIGŽDĖS KILUSIOS IŠ PELENŲ - šios istorijos padės nepalūžti net sunkiausiomis gyvenimo akimirkomis. Trūksta pinigų, gyveni skurde? Nenuleisk rankų – garsenybės vaikystę leido kalėjimuose, vagonėliuose, miegodamos gatvėse ar net valkataudamos.

Balandžio mėn.
Balandžio mėn. "Panelės" numeris

APSIMETĖLĖ STILISTĖ - "Panelės" žurnalistas Orijus Gasanovas mėgsta išskirtinius pašnekovus, kurie nustebina savo požiūriu. Tai šį kartą jis tikrai daug kartų stebėjosi. Labai netradicinė, šokiruojanti, bet tuo pačiu įdomi. 

Balandžio mėn.
Balandžio mėn. "Panelės" numeris

Vilnietė Diana Dumanskytė (25 m.) sako, kad gyvenimas per trumpas sėdėti vienoje vietoje, todėl ji nuolat viską keičia. Dirbo krovėja, tada paštininkė, paskui nusprendė dalyvauti televizijos projekte „Aš – stilistas“, o dabar vaikšto į pasimatymus su agresyvaus sekso mėgėjais ir tikisi išmėginti viską, ką regėjo erotiniame filme „50 pilkų atspalvių“.

Taip pat:

Mados puslapiai, grožio naujienos, naujų verslo idėjų rubrika, mėnesinio horoskopas, konkursai, specialus reportažas apie "Instagram" socialinį tinklą.

Balandžio mėnesio "Panelės" jau ieškok prekyboje!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis