Kaip atrodo gražiausi pasaulyje batai? (FOTO)

Atsakymo, kaip atrodo gražiausi pasaulyje batai čia nerasi, jį turi pateikti tu pati. Mes ieškome tokių batų nuotrauką, o už ją turim paruošę dovanų.

#FotoIstorijos - tai nuolatinė žurnalo "Panelė" rubrikoje, kurioje spausdiname įdomias, gražias, originalias nuotraukas ir istorijos apie jas. Visą praėjusį mėnesį ieškojome tobulų geriausių draugų nuotraukų ir ką jūs sau galvojat - sulaukėm rekordinį kiekį nuotraukų – beveik pusantro tūkstančio!!!

Štai nugalėtojos:

Goda Račkauskaitė ir Martyna Sadlauskaitė

Susitarusios ar ne, bet abi draugės skirtingais laiškais atsiuntė mums šį linksmą kadrą, darytą atostogų Maltos saloje metu. Draugystės aprašymai skirtingi, bet viena aišku – jos beprotiškai laimingos viena kitą atradusios. „Kelionėje buvom sutarę, kad pasidarysim ekstremalų ir įspūdingą kadrą laukinėje gamtoje”, - laiške parašė Martyna.

Nuo geriausios praėjusio mėnesio nuotraukos nedaug atsiliko, krūvą komisijos balų susižėrė Beata Bankauskytė


Šį gaivų kadrą savo kompiuteryje atrado į Angliją emigravusi Beata. “Mus su draugėm skiria apie
2,193.5 km, todėl matomės tik vieną kartą per metus. Būčiau labai laiminga jeigu šį kadrą spausdintumėte, nes nesenai abi draugės iš nuotraukos šventė gimtadienius, dėja negalėjau jų pasveikinti realybėje dėl tų nelemtų kilometrų, tai bent taip nustebinsiu”, - paprašė autorė, o mes žinoma vykdome. Nes labai gražu!

Kitų geriausių draugių ir draugų nuotraukų ieškok balandžio mėnesio "Panelės" žurnale.


O dabar – naujos nuotraukų paieškos!

Kito,numerio tema – batai. Kedai, aukštakulniai, mokasinai, rimti lakiniai ar savaitgalinės basutės – viskas tinka! Nesvarbu aplinka, nesvarbu situacija. Kurk gražiausią kokią tik įsivaizduoji batų nuotrauką arba pažiūrėk, ką turi iš senesnių. Dalinkis jomis el.paštu foto@Panele.lt arba dėk į INSTAGRAM ir žymėk #FotoPanele. Geriausių nuotraukų autoriai apdovanojami prizais! 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis