Poezijos sensacija Mantvydas Leknickas:jo žodžiai merginas užburia(INTERVIU)

Politikos mokslus krimtęs Mantvydas Leknickas jau ilgą laiką nieko bendro su politika neturi. Vaikinas užsiima kiek romantiškesne veikla – rašo merginų širdis ir kelius virpinančius eilėraščius. 46 000 Mantvydo sekėjų Facebook'e įrodo, jog poeto eilėraščiai yra labai populiarūs tarp jaunimo.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Didelis susidomėjimas poetu įrodo ir tai, jog mūsų širdys pasiilgo romantikos bei šilumos. Merginos lig šiol pavydi poeto mūzoms, o vaikinai savo išrinktosioms deklamuoja jau nebe Šekspyro, o Leknicko eiles, kurios gana neseniai sugulė ir į knygą „Kniedytos mintys“.

Monikos Markevičiūtės nuotr.

Mantvydas iš tikrųjų labai užimtas žmogus. Jam priklauso reklamos agentūra „Cocos“, jis nuolat dalyvauja įvairiose laidose, pokalbiuose ir susitikimuose, negana to, kas dieną rašo. Galbūt jau antrą knygą? Šito neišduoda, tačiau laikotarpis, kuomet norėjau su Mantvydu pasišnekučiuoti, buvo labai įtemptas. Tuo metu Mantvydas ruošėsi konferencijai „Login 2015”, kur sakė ir savo pranešimą. Įsivaizduok, kiek daug rūpesčių tuo metu slėgė Mantvydo pečius. Vis paskambindavau jam: „kaip sekasi ruoštis kalbai, kada būsi Vilniuje, o kur vyks fotosesija, reikalui esant, atbėgsiu iki ten, tu tik nesijaudink, viskas bus gerai, tai kada susitinkam?“ Dėl susitikimo tarėmės bene keturis kartus. Pokalbiams bandėm viską, ir mobilų telefoną, ir Facebok'ą, ir Instagram'ą, galų gale gavau atsakymus į visus klausimus. Juos gali rasti birželio mėnesio „Panelėje“. Ten ne tik Mantvydo mintys, eilėraščiai, bet ir talentingos fotografės Monikos Markevičiūtės nuotraukos. Šunį, sakė, pamatė balkone, tad paprašė šeimininkų nuleisti jį į apačią. Taip sakant, ko tik nepadarysi dėl gero kadro.

Monikos Markevičiūtės nuotr.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Nori gražesnės veido odos? Pasidalink savo nuomone apie naują PANELĘ apačioje esančioje formoje ir laimėk veido valymo priemonę CLARISONIC! Neužmiršk parašyti savo vardo, pavardės bei el.pašto adreso. Nugalėtoją skelbsime birželio 24 dieną. Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis