Sparčiai populiarėja nauja laisvalaikio mada(FOTO)

Valgyti lauke ir kelti maisto bei gėrimų fotografijas į Facebook arba Instagram šiuo metu yra labai populiaru, ypač tarp jaunimo, ypač, jei kalbame apie skanėstus. Tai patvirtino ir „Donut Lab“ įkūrėjai Andrius Zaveckas bei Justas Višinskas, kurių spurgų nuotraukų socialiniuose tinkluose rasi su kaupu.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Klausiau verslininkų, kokioms spurgoms teikiama pirmenybė, kodėl žmonės mėgsta valgyti lauke ir kokią spurgą pirkti pirmajam, trečiajam arba dešimtajam pasimatymui. Į visus klausimus vaikinai atsakinėjo juokdamiesi ir užsikąsdami spurga. Bet ar yra ko stebėtis? Ar kada įsivaizdavai spurginės savininką piktą? Aš irgi ne.

Verslininkai pasakojo, kad į „Donut Lab“ dažniausiai užsuka studentai, neseniai baigę studijas, taip pat tie, kurie mėgsta pasmaguriauti ir nori, jog jų desertas atrodytų estetiškai, išskirtinai bei linksmai. Vaikinai pastebėjo, jog atsirado tendencija maistą neštis į lauką ir su draugų kompanija pievoje ar ant suoliuko jį valgyti. Na, o labai patogus ir lengvas sprendimas yra spurgos. Sukrauni jas į dėžutę ir gali keliauti, kur tik nori.


Eglės Juozaitytės nuotr.

Jei prisimintumėm skonio receptorius, tai pasirodo, jog vaikinai ir merginos mėgsta skirtingas spurgas. Vyriškos lyties atstovai pirmenybę teikia spurgoms su pistacijomis arba riešutų kremu. Merginos – vasaros naujienai „Summer Sandwich“, kurioje rasi ir braškių, ir grietinėlės.


Eglės Juozaitytės nuotr.

O kokias spurgas porelės renkasi pasimatymams? Vakarienę restorane prie žvakių šviesos geriau palik įvairiausioms metinėms bei jubiliejams, o pasimatymui geriau rinkis braškinę spurgą. Verslininkai tikina, jog jos populiariausios. Gal ir nekeista. Iškart galvoje iškyla braškinės romantikos vaizdelis, matomas filmuose...

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Nori gražesnės veido odos? Pasidalink savo nuomone apie naują PANELĘ apačioje esančioje formoje ir laimėk veido valymo priemonę CLARISONIC! Neužmiršk parašyti savo vardo, pavardės bei el.pašto adreso. Nugalėtoją skelbsime birželio 24 dieną. Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis