Žymi blogerė atsikratė problemų kai ką drastiškai pakeitusi (FOTO) (INTERVIU)

Video blogerė Rūta Žilionytė (25 m.) gerai pažįstama merginoms, besirūpinančiomis grožio naujienomis, sveika gyvensena ir sportu. Būtent tokiomis temomis Rūta jau metus iš Londono pildo savo Youtube kanalą „Sveika Rūta“, kur jos įrašų kasdien laukia virš 8000 sekėjų.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Atsinaujinusiame birželio mėnesio PANELĖS numeryje Rūta atvirai pasakoja apie sunkias ligas ir kardinaliai pakeistą gyvenimo būdą, kurio pagalba dabar vėl gali džiaugtis pilnavertišku gyvenimu.

Spindintys plaukai, lygi oda, ilgi nagai ir kerinti šypsena. Būtent tokia su skaitytojais iš savo video sveikinasi Rūta. Ją pamačius taip ir knieti klausimas, ką ji daro, kad taip švyti? Pasidalinti patirtimi ir atsiminimais paprašėme su tinklaraštininke bendravusios žurnalistės Živilės Karevaitės.

Internetas išgelbės pasaulį. Tokia frazė pirmiausia šauna į galvą, prisiminus bendravimą su Rūta. Tuo metu, kai nusprendėme ją pakalbinti birželio numeriui, aš baiginėjau mokslus mažame Norvegijos universiteto miestelyje, Rūta jau kelerius metus gyveno Londone, o redaktorė dalino patarimus iš Vilniaus. Toks, tarpvalstybinis, bendravimas davė geresnius rezultatus, nei mes iš pradžių galėjome tikėtis. Mat Rūta puikiai fotografuoja ir turėjo profesionalių nuotraukų vizualui užpildyti. O pats interviu išėjo labai atviras, pamokantis ir liečiantis svarbiausią temą bet kuriam žmogui - sveikatą.

Rūta Žilionytė
Rūta Žilionytė
Asmeninio archyvo nuotr.

Rūtos mityba dabar skiriasi nuo daugeliui įprastos, ji jau daugiau nei metus nevartoja gyvulinės kilmės produktų. Ši išeitis jai padėjo atsikratyti nuo mažens kamavusių ligų – mažakraujystės, virškinimo sutrikimų. Veganizmas jai buvo kelias į kitokį, sveiką ir laimingą gyvenimą.

Tačiau parašiusi straipsnį bijojau, kad jį perskaičiusios jaunos merginos nepultų iš šaldytuvo mesti mėsos, žuvies ir kiaušinių. Juk kraštutinumai niekada nebuvo išeitis. Dėl to švelninome tekstą, prašėme dietologės pagalbos nuomonei atsverti ir visuomet minėjome, kad jeigu veganizmas tiko Rūtai, nebūtinai tiks kitai merginai.

Galų gale, po ilgų derinimų ir svarstymų gimė galutinis, žurnalinis variantas. Toks objektyvus, įdomus ir įkvėpiantis. Kaip Rūtai pavyko gyvenimą iš esmės pakeisti per metus, išdrįsti apsigyventi Londone ir užsiimti visai nauja veikla – skaitykite birželio mėnesio PANELĖJE.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Nori gražesnės veido odos? Pasidalink savo nuomone apie naują PANELĘ apačioje esančioje formoje ir laimėk veido valymo priemonę CLARISONIC! Neužmiršk parašyti savo vardo, pavardės bei el.pašto adreso. Nugalėtoją skelbsime birželio 24 dieną. Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis