ATRADIMAS: A. Jagelavičiūtės dešinioji ranka Agnė - išskirtinai PANELEI (INTERVIU)

Kai Agnė Jagelavičiūtė sukūrė stiliusos.lt projektą, keli šimtai stilistų varžėsi dėl galimybės dirbti su įnoringa, graibstoma ir aukščiausios kokybės reikalaujančia stiliste. Bet niekas nežino, jog Jagelavičiūtės dešiniąja ranka dažnai vadinama bendravardė Agnė Kulitaitė į jos komandą pateko anksčiau ir visai netikėtai.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Mergina pirmąjį darbą susirado 14-os, per daugelį metų išbandė save ne vienoje srityje, tačiau nė vienas iš minėtų darbų taip nepatiko, kaip dabartinis. Agnė tikina, jog ilgainiui tai tapo ne darbu, o tiesiog gyvenimo būdu. Kartu su stiliusos.lt portalu ji keliasi, gulasi ir atostogauja. Rezultatai taip pat jau veši, štai gegužės 29 d. portalas atšventė vienerių metų gimtadienį, be to, Login 2015 apdovanojimuose stiliusos.lt buvo paskelbtas mėgstamiausiu skaitytojų portalu.

Studijos:

Ilgą laiką neapsisprendžiau, kur stoti. Sunku, kai esi 12-oje klasėje ir įvairūs klausimai, rodos, nulemsiantys tolimesnį gyvenimą ima spausti iš visų pusių. Kadangi mėgau istoriją, detektyvus, pamaniau, jog archeologijos studijos kaip tik man! Deja, po kurio laiko nusprendžiau mesti studijas ir pabėgau į filosofiją. Pusmetis praleistas su filosofija buvo puikus, tačiau ir vėl manyje kažkas sukirbėjo, todėl dar kartą nusprendžiau pakeisti studijų kryptį. Rinkausi tarp komunikacijos ir politikos studijų. Galima sakyti, kad nauja VU universiteto studijų kryptis - Kūrybos komunikacija, buvo išrinkta burtų keliu. Čia esu jau dvejus metus, komunikacija su manim žengia koja kojon jau nuo 14-os metų, tad savo pasirinkimo tikrai nesigailiu.


Agnė Kulitaitė. M. Markevičiūtės nuotr.

Stiliusos.lt:

Kelias į dabartinį darbą buvo trumpas, bet įsimintinas. Vasarą norėjau pakeisti aplinką, todėl keliems mėnesiams išvykau į Jungtinę Karalystę. Buvau kiek nusistačiusi prieš Londoną, bet naujų vietų atradimas, pažintys su ten gyvenančiais žmonėmis privertė mane pakeisti nuomonę ir pamilti šį miestą. Dėl to vasaros pabaigoje ėmiau dvejoti, kilo klausimas „išvažiuoti, ar likti?“. Vieną vakarą parašiau Agnei, pagyriau jos portalą ir pasisiūliau tapti savanore. Po kelių dienų gavau atsakymą: „Labas, grįžk į Lietuvą  ir ateik pas mane dirbti.“ 

To užteko, kad dvejonės dėl gyvenamosios vietos pranyktų ir suprasčiau, jog man lemta grįžti į Lietuvą. Vos susitikusios su Agne pajutome kontaktą, todėl jau rugpjūčio pabaigoje pradėjau dirbti stiliusos.lt portale, kur  tapau Agnės dešiniąją ranka, portalo vadove.  Šiuo metu dar padedu Agnei ir su jos asmeniniais projektais, tačiau pagrindinė mano veikla susijusi su portalu bei komunikacija (tęsinį skaityk birželio PANELĖJE).Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis